Міськрада закликає повідомляти про крадіжки люків і решіток дощоприймачів у Львові

11:20 6 липня 2018 р.


Фото: dyvys.info

ЛМР закликає львів’ян повідомляти про випадки викрадення люків і решіток дощоприймачів в поліцію чи на «Гарячу лінію міста».

У прес-службі Львівської міськради повідомили в п’ятницю, 6 липня: «Львів зазнає збитків через постійні викрадання комунального майна. Кількість викрадених дощоприймачів, котушок ліфтів та завданих крадіжками збитків від початку року чимала. Міська рада просить правоохоронні органи вжити необхідних заходів, щоб запобігти подальшому розкраданню та нищенню комунального майна».

«У Залізничному районі від початку року до сьогодні було викрадено 12 люків та 38 дощоприймачів. У Личаківському районі було викрадено один люк та два дощоприймачі. У Галицькому районі було викрадено з початку року 15 решіток дощоприймачів. У Сихівському районі у період з січня до 1 травня було викрадено 25 дощоприймачів і п’ять котушок ліфтів.  У Шевченківському районі з початком року вкрадено 10 котушок, 45 дощоприймачів та один люк», – поінформували також у міськраді.

«Подібні крадіжки не лише завдають шкоди бюджету міста, а й становлять загрозу для повноцінного пересування пішоходів та власників автомобілів. Львівська міська рада звертається до львів’ян з проханням повідомляти про випадки викрадення люків чи решіток дощоприймачів в поліцію чи на «Гарячу лінію міста» – 15-80», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

11:31 21 червня 2021 р.

У Львові загасили кухню Kraft Burger

Унаслідок пожежі знищено технологічне обладнання кухні на площі 15 метрів квадратних.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу