Міськрада нагадує львів'янам номери швидкого реагування

17:10 15 липня 2015 р.


Фото: safe-city.com.ua

ЛМР просить мешканців бути уважними.

«Місто просить мешканців бути уважними, у зв’язку з можливими диверсіями. Якщо ви помітили підозрілих осіб чи предмети, невідкладно повідомляйте інформацію за номером міліції – 102, Центру безпеки міста – 032 297 55 51, чи на Гарячу лінію міста – 15-80», – повідомили сьогодні, 15 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також цитують сказане радником міського голови Андрієм Шевцівим:

«Центр безпеки міста не припиняв своєї активної роботи ще з часів Ночі гніву. Це є професійна команда: міський голова, його заступники, ті фахівці з питань безпеки, які потрібні.

Окремо працює ще експертний стіл, куди постійно долучаються фахівці з громадського порядку, з безпеки на об’єктах, які є в місті. Вчора можна було зрозуміти, що активно працює і міліція, і громадськість.

У місті є управління муніципальної дружини і ЛКП «Муніципальна дружина», які також сьогодні опрацьовують питання підвищення рівня безпеки в місті, проводять ті чи інші превентивні заходи. Окремо є стратегія роботи, яка передбачає встановлення відеоспостереження в місті, громадські патрулі, професійні патрулі Муніципальної дружини, патрулі, які будуть на автомобілях. 

Вчора на сесії було винесено питання про додаткові кошти на безпеку, і  депутатський корпус скерував 2 млн. гривень. Є додаткова необхідність в коштах, тому що сьогодні засоби і заходи безпеки коштують дорого. Але питання пріоритетне, тому будуть скеровані додаткові ресурси.

Є телефон міліції – 102, телефон Служби безпеки – 261-61-43, телефон Центру безпеки міста – 297-55-51, 297-55-52, а також Гаряча лінія міста – 15-80. Львів’яни можуть телефонувати на лінію Центру безпеки міста, зголошуватись до патрулювання міста. Дзвінки приймаються, оператор їх опрацьовує і, відповідно, знає куди скерувати звернення». 

Довідка

Центр безпеки міста – це експертна група, мета якої – об’єднати громадські організації та ініціативи, військових, працівників органів внутрішніх справ та влади для спільної координації діяльності та громадського патрулювання міста. Це сприятиме зниженню рівня злочинності, підвищенню рівня безпеки та створенню єдиного диспетчерського центру.Усі новини стосовно діяльності Центру публікуються на порталі безпеки міста http://safe-city.com.ua та на Facebook-сторінці Інформаційно-практичного центру безпеки міста https://www.facebook.com/center.safecity. 

Про це повідомили сьогодні, 15 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу