Міська комісія попросила оголосити Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації

16:28 12 червня 2017 р.

На вулиці Шевченка у Львові

На вулиці Шевченка у Львові
Фото: зі сторінки громадської організації «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook»

За словами міського голови Львова Андрія Садового, у місцевої влади не залишилось інших можливостей для уникнення екологічної біди.

Сьогодні, 12 червня, відбулося позапланове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, під час якого було прийняте рішення звернутись до голови ЛОДА, Прем’єр-міністра України, Секретаря РНБО України про оголошення Львова зоною надзвичайної екологічної ситуації. Про таке рішення також буде поінформовано Президента України та Голову ВРУ. Про це повідомили сьогодні, 12 червня, на сторінці Львівської міськради в інтернет-мережі «Facebook».

Натомість міський голова Львова Андрій Садовий повідомив сьогодні, 12 червня: «Щойно міська комісія звернулась до уряду аби оголосити Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації. Організатори «сміттєвої» блокади можуть починати святкувати. У нас дійсно не залишилось інших можливостей для уникнення екологічної біди.

Андрій Садовий також запевнив: «Тримались рік! Повірили також в підписи держчиновників під меморандумом про зняття блокади. Виявилось, дарма повірили».

Міський голова також зазначив: «Наперед даю відповідь на традиційні питання «а що ж там завод?». Французькі експерти спільно з українськими активно працюють над технологічними параметрами та проектом. Завершуємо детальне вивчення запропонованої ними ділянки під завод на території ТЕЦ-2, яка на мою думку є оптимальною. Але в будь-якому випадку, будівництво такого заводу - це два роки. Почати зможемо вже цього року».

Андрій Садовий написав це на своїй сторінці сьогодні, 12 червня, в інтернет-мережі «Facebook». Як інформував «ЩЛ», у Львівській міськраді повідомили в понеділок, 12 червня, що сьогодні сміттєвози не вивезли тверді побутові відходи з 401 контейнерного майданчика житлового фонду.

dailylviv.com

До теми

20:17 18 вересня 2020 р.

Боротися проти жертовних вогнів закликали у Львові священників, учителів і сільських старостів

Масштабні катастрофічні пожежі на десятки гектарів у більшості випадків починаються із приватних обійсть. І хоча експерти Державної служби з надзвичайних ситуацій швидко і точно визначають, де саме виникло загоряння, притягти до відповідальності вдається далеко не кожного палія.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу