Міська комісія попросила оголосити Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації

16:28 12 червня 2017 р.

На вулиці Шевченка у Львові

На вулиці Шевченка у Львові
Фото: зі сторінки громадської організації «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook»

За словами міського голови Львова Андрія Садового, у місцевої влади не залишилось інших можливостей для уникнення екологічної біди.

Сьогодні, 12 червня, відбулося позапланове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, під час якого було прийняте рішення звернутись до голови ЛОДА, Прем’єр-міністра України, Секретаря РНБО України про оголошення Львова зоною надзвичайної екологічної ситуації. Про таке рішення також буде поінформовано Президента України та Голову ВРУ. Про це повідомили сьогодні, 12 червня, на сторінці Львівської міськради в інтернет-мережі «Facebook».

Натомість міський голова Львова Андрій Садовий повідомив сьогодні, 12 червня: «Щойно міська комісія звернулась до уряду аби оголосити Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації. Організатори «сміттєвої» блокади можуть починати святкувати. У нас дійсно не залишилось інших можливостей для уникнення екологічної біди.

Андрій Садовий також запевнив: «Тримались рік! Повірили також в підписи держчиновників під меморандумом про зняття блокади. Виявилось, дарма повірили».

Міський голова також зазначив: «Наперед даю відповідь на традиційні питання «а що ж там завод?». Французькі експерти спільно з українськими активно працюють над технологічними параметрами та проектом. Завершуємо детальне вивчення запропонованої ними ділянки під завод на території ТЕЦ-2, яка на мою думку є оптимальною. Але в будь-якому випадку, будівництво такого заводу - це два роки. Почати зможемо вже цього року».

Андрій Садовий написав це на своїй сторінці сьогодні, 12 червня, в інтернет-мережі «Facebook». Як інформував «ЩЛ», у Львівській міськраді повідомили в понеділок, 12 червня, що сьогодні сміттєвози не вивезли тверді побутові відходи з 401 контейнерного майданчика житлового фонду.

dailylviv.com

До теми

18:50 27 лютого 2021 р.

Пасажири з квитками до чи з Івано-Франківщини зможуть їхати без обмежень до 6 березня

Згідно з постановою №154 Кабінету міністрів України від 24 лютого Укрзалізниця з 7 березня і до кінця дії посиленого карантину в Івано-Франківській області призупинить висадку та посадку пасажирів у регіоні.

Рубрика: Ситуації

14:54 27 лютого 2021 р.

У Чернівцях у лікарні людина загинула від вибуху

27 лютого о 13:15 у м. Чернівці по вул. Героїв Майдану, 226 в палаті на 2 поверсі п’ятиповерхової будівлі Міської клінічної лікарні № 1 стався спалах кисневої труби.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу