Мінінфраструктури планує ремонти під’їзних доріг до пунктів пропуску на Львівщині

10:35 22 серпня 2017 р.

На нараді в міністерстві інфраструктури, зокрема, обговорили питання ремонту під’їзних автомобільних доріг до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні.

У понеділок, 21 серпня, у міністерстві інфраструктури, відбулася нарада з питань удосконалення функціонування пунктів пропуску на західній ділянці державного кордону, в якій взяли участь його очільник Володимир Омелян, народний депутат України й член колегії МВС Антон Геращенко, в. о. голови Укравтодору Славомір Новак, перший заступник голови адміністрації Держприкордонслужби Василь Серватюк, член правління ПАТ «Укрзалізниця» Іренеуш Василевський, представники Мінфіну, Мінекономрозвитку, МЗС, МВС та ДФС. Зокрема, Володимир Омелян наголосив під час наради: «Ми разом повинні зробити все, щоб наші громадяни і громадяни ЄС мали змогу зручно і швидко перетинати кордон».

Міністр також конкретизував: «Нам треба розширювати пропускну здатність пунктів пропуску: кількість смуг, кількість співробітників. Нам треба звертатись до досвіду польських колег і країн ЄС, починати з невеликих пунктів пропуску, налагоджувати роботу, потім поширювати алгоритми на більші пункти пропуску».

Відтак, під час наради обговорили питання ремонту під’їзних автомобільних доріг до пунктів пропуску на українсько-польському (у першу чергу із спільним прикордонно-митним контролем – Устилуг, Угринів, Грушів, Смільниця), українсько-угорському, українсько-румунському та українсько-словацькому державному кордоні, доцільність збільшення автомобільних пунктів пропуску, реалізації договорів між урядом України та урядами Республіки Польща та Угорщини про надання кредитів на умовах пов’язаної допомоги, розмежування руху легкового та вантажного транспорту тощо. Міністр інфраструктури Володимир Омелян наголосив також на необхідності подальшої роботи над розвитком залізничного пасажирського сполучення з містами Республіки Польща та інших країн, налагодженням нових шляхів швидкісних залізничних сполучень, а також звернувся із проханням пришвидшити час проходження кордону автобусами, які здійснюють міжнародні пасажирські перевезення.

За результатами наради Держприкордонслужба та Державна фіскальна служба мають визначитись з ресурсами, які необхідні для розширення пропускної здатності наявної мережі пунктів пропуску, перед усім на кордоні з Польшою, Укравтодор повинен забезпечити належний стан під’їзних автомобільних доріг до пунктів пропуску. Вирішено також звернутись з проханням до МЗС розпочати переговори із Польською стороною щодо збільшення пунктів пропуску. 

Про це повідомили сьогодні, 22 серпня, у прес-службі міністерства інфраструктури України.

dailylviv.com

До теми

21:05 22 жовтня 2020 р.

Завтра всі ЦНАП Львова працюватимуть до 19.00

Аби усі могли проголосувати на місцевих виборах, завтра, 23 жовтня, Центри надання адміністративних послуг м. Львова працюватимуть до 19.00 год, щоб видати готові паспорти громадян України усім, хто їх замовляв і має забрати.

Рубрика: Ситуації

09:06 22 жовтня 2020 р.

Уряд змінив межі одного з міст Львівщини

Уряд на засіданні схвалив проекти постанов Верховної Ради про зміну і встановлення меж семи населених пунктів. До цього часу межі цих міст були не встановлені та юридично не закріплені.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу