Межі громад Львівщини позначили на карті: більшість змінили свій склад та площу

11:27 24 вересня 2021 р.

Фото до новини

Сьогодні відбулась презентація картосхем, які стануть базовими для кожної громади.

Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода, пише Dailylviv.com.

«До сьогодні була відсутня будь-яка картографічна основа для всіх територій територіальних громад, яку можна було б використовувати як у поточній роботі, так і при плануванні місцевого розвитку. Внаслідок нового адмінтерустрою більшість громад змінили свій склад та площу територій.

Тому власна картосхема, на якій буде позначено межу громади, всі населені пункти, автомобільні дороги, інфраструктурні об’єкти, водні та лісові ресурси тощо, допоможе їм більш планомірно розвиватися. Це дуже важливий ресурс для громад, який вперше представлений в Україні», – зауважив заступник Міністра.

Зазначимо, картосхеми кожної територіальної громади доступні на порталі «Децентралізація» та готові до друку в оригінальному масштабі (файли формату PDF із масштабами від 1 : 5 000 до 1 : 125 000), а також у вигляді картинки (файл формату JPEG), яку можна використовувати у презентаціях чи текстових документах.

Нагадаємо, що сьогодні Львівська ОДА надає супровід у розробці стратегій розвитку 7 територіальним громадам. Окрім того, постійну методичну допомогу департамент економічної політики надає усім 73 громадам.

Нові 73 тергромади та сім районів Львівщини нанесли на карту

Публічна кадастрова карта розкрила межі територіальних громад

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини