Нові 73 тергромади та сім районів Львівщини нанесли на карту

18:57 3 липня 2021 р.

Фото до новини

Торік в Україні почав діяти новий територіальний устрій, згідно з яким в країні утворились 136 районів та 1469 громад по усіх областях. 2 липня, у Львівській облдержадміністрації під час брифінгу презентували Атлас Львівської області з новоутвореним устроєм.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.

На сторінках Атласу розмістили карти із новим районним поділом та переліком об’єднаних територіальних громад у Львівській області. Опублікований тираж – 1000 примірників.

Участь у брифінгу взяли заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний, а також начальник управління містобудівного кадастру та архітектури департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА Юрій Сало.

«У щоденній роботі ми зіштовхнулися з проблемою відсутності якісних картографічних матеріалів, які б дали можливість швидко та зручно працювати в умовах нового територіального устрою. Тому спільно з департаментом архітектури та розвитку містобудування нам вдалося в короткі терміни розробити цей Атлас, який поширять в структурні підрозділи обласної та районної адміністрацій, частину отримують ОТГ. Атлас містить карту області з розподілом на райони та окремі громади. Саме паперовий варіант є зручним для користування у тих регіонах, де якість мобільного інтернету досі не висока, а інформацію потрібно знайти дуже швидко», - зазначив Віталій Загайний.

Отож, карта містить адміністративно-територіальний склад кожного із 7 районів: назву громади, її тип (міська чи селищна), кількість населення та населених пунктів, що увійшли до району, їхня площа. Окрім того, вона містить умовні позначення меж області, районів, громад.

Водночас мапи доступні і в цифровому форматі.

«Якщо розглянути Атлас, то в ньому розмістили QR-код, щоб за допомогою смартфону можна було легко відкрити для себе карти усіх районів з усією необхідною інформацією. Висока роздільна здатність зображення дозволяє максимально збільшити потрібні ділянки на карті.  Усі дані плануємо завантажити в систему містобудівного кадастру, щоб користувачі, які займаються проєктуванням мали доступ до цифрових баз даних», - розповів Юрій Сало.

Ознайомитися з картою за допомогою Геоінформаційної системи містобудівного кадастру можна тут.

До слова, зараз на етапі виготовлення аналогічна карта, передбачена для категорії людей з порушенням зору. Її виробництвом займається спеціалізована організація у Києві. У найближчі два тижні в області очікують на постачання карт.

Нагадаємо, що в результаті реформи на Львівщині постали 73 територіальні громади, які увійшли до територій семи районів: Львівського, Дрогобицького, Золочівського, Самбірського, Стрийського, Червоноградського та Яворівського.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів