Мерія перевиховала Tiffany apartments і дозволила добудовувати змінений проєкт

12:33 15 квітня 2021 р.

У місті напрацювали компромісний варіант проєкту, аби привести будівництво на вул. Пасічній, 84 у відповідність до декларованих забудовником намірів.

Про це повідомив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач, пише Dailylviv.

«У кінці січня всі роботи зі зведення житлового комплексу «Tiffany apartments» було призупинено, а міська ДАБІ оштрафувала забудовника - компанію «Мій дім» - на 700 тисяч гривень. А все тому, що забудовник дозволив собі до невпізнаваності поміняти проєкт забудови.

Наше управління архітектури після численних виховних зустрічей, а відтак - і робочих нарад, напрацювало компромісний варіант. І відступати від нього – табу. Ми і так зробили чимало в цій неприємній ситуації, коли забудовник ввів в оману виконавчий комітет міськради.

Нагадаю, компанія «Мій дім» дозволила собі кардинально змінити проект забудови після того, як отримала містобудівні умови і обмеження. А саме – було істотно збільшено кількість житла за рахунок зменшення офісних площ. Паркомісця – це питання було принциповим, адже теперішня будова фактично на місці парковки. Забудовник на виконкомі обіцяв, що не лише належно забезпечить паркомісцями майбутніх мешканців житлового комплексу, а й подбає, аби тут були місця для мешканців цього мікрорайону. У підсумку ж - зменшив кількість паркомісць, що їх вже бракувало і для мешканців новобудови.

У напрацьованому виправленому варіанті співвідношення житла/офісів управління архітектури фактично повернуло до початкового рівня: 9200 квадратних метрів житла і 4300 квадратних метрів офісів. А не 13229 кв. м житла і 1581 кв. м офісів, як собі поправив забудовник», - зазначив Любомир Зубач.

Нагадаємо, міська інспекція державного архітектурно-будівельного контролю завершила перевірку будівництва житлового комплексу «Tiffany apartments» від будівельної компанії «Мій Дім» у січні цього року. Відтак, за словами заступника міського голови Львова з містобудування Любомира Зубача, інспекція виявила порушення, тому винесла припис про зупинення будівельних робіт.

Житловий комплекс Tiffany apartments від компанії Мій дім: квартири тут радять не купувати

Міськрада радить не купувати квартири у 30 новобудовах Львова (перелік)

dailylviv.com

До теми

19:25 24 травня 2022 р.

Перші добровольчі формування тергромад Львівщини, серед яких жінки, почали складати присягу

Перші добровольчі формування територіальних громад Львівщини почали складати присягу. Зокрема, сьогодні на вірність Україні та її народу присягнули бійці добровольчого формування №2 Ходорівської ТР.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу