Сьогодні Львів перетворюється на мінне поле: відкривають дощоприймачі

09:46 19 лютого 2021 р.

Фото до новини

Влада радить також львів'янам і гостям міста дивитися під ноги - сьогодні відкривають дощоприймачі.

Усі комунальні служби продовжують працювати і розчищати сніг, запевняє заступниця міського голови Львова з питань ЖКГ Ірина Маруняк. Сьогодні робота триватиме над відкриттям дощоприймачів і зняттям бурульок та снігових нависань з будинків.

Про це повідомляє пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

«Щойно провела нараду з головами районних адміністрацій. Сьогодні ми працюватимемо над відкриттям дощоприймачів — це дуже важливо. Також у кожному районі створено бригади працівників, які знімають бурулі та снігові нависання з дахів. У Галицькому районі їх найбільше — 8, в інших районах — по 4−5. Але ми повинні розуміти, що це регулярна робота, адже вчора ми, скажімо, зняли бурулі, а вже сьогодні вони з’являються знову. Тож ми регулярно знімаємо нависання та вивозимо сніг. Працює техніка, працюють двірники. Оскільки завтра потепління, то я дала вказівку районним адміністраціям, щоб двірники лише розрихлювали сніг на хідниках, аби він швидше топився, а не скидали на дорогу, адже це утруднює рух транспорту. Також важлива річ — є можливість обвалу снігу з дахів, не лише буруль, — такі місця також обгороджуватимуть. Просимо мешканців бути обережними та обходити їх», — повідомила заступниця міського голови з питань ЖКГ Ірина Маруняк.

За її словами, весь громадський транспорт на території МТГ сьогодні курсує за планом. Також наразі є 15 дещо перевантажених контейнерних майданчиків ТПВ, але перевізники працюють над тим, аби якнайшвидше вивезти відходи.

За інформацією синоптиків, за лютий у Львові випало 235% місячної норми снігу.

Нагадаємо, 18 лютого, у Львівському пресклубі відбулася пресконфереція на тему: "Як захиститися від паркувального рекету у Львові?"

У центрі Львова бізнесмен з Австрії більше тижня не може визволити авто з-під снігу

У львів'ян забирають перепустки в центр, через те, що вони не мають, де припаркуватися

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів