Люди перешкоджають руху на дорозі Львів-Мукачеве

16:33 29 липня 2020 р.

Фото до новини

У такий спосіб мешканці Галича демонструють невдоволення діями місцевої влади, яка неналежно, на їхню дкмку, оцінила збитки, від червневої негоди.

У Галичі, що на Прикарпатті, люди вдруге перекрили дорогу національного значення "Мукачеве-Львів". Протестувальники з гаслом "Вимагаємо скасувати незаконне рішення сесії" ходять пішохідним переходом. Вони - проти того, що чиновники оцінили збитки лише у 20 тисяч гривень, пише "Суспільне".

Дорогу перекрили близько 30 галичан. Автомобілі не пропускають впродовж 15-ти хвилин, потім на п’ять хвилин відкривають рухЖителька Галича Галина Петраш розповіла, що живе на одній із тих вулиць, які найбільше постраждали від негоди. За її словами, міська влада каже, що у Галичі жодна будівля не потребує капітального ремонту. Люди із цим не погоджуються.

"У нас в будівлі зайшла вода, підлога знищена, знищені стіни і наш мер міста трактує це як поточний ремонт. Він кричить, що капітальний ремонт – це тоді, коли в будинку впала стіна, - каже жінка. - Хочемо скасувати неправомірне рішення сесії, з яким незгодна більшість людей. Люди знають, що в інших сільських радах, в Ямниці, наприклад, люди матимуть допомогу 50 тисяч. І дуже багато будинків не віднесли до тих, які постраждали від повені. Люди складали дефектні акти, проте міська рада їх не приймає".

Галина Петраш каже, що галичани вже зверталися до райдержадміністрації. Проте там сказали, що допомогти не можуть. Пояснили це тим, що списки на допомогу населенню складає влада міста, тож вирішувати питання треба з ними.

"Поки що можемо вирішити це питання тільки так. Ми повідомили міську владу про те, що будемо тут. Минулого разу ніхто із представників міста до нас не приїхав, був лише представник області. Будемо чекати", - додала протестувальниця.

Попереднього тижня люди вже перекривали дорогу у Галичі.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів