Львів’яни замкнули трійку призерів на змаганнях газодимозахисних служб

13:10 1 вересня 2017 р.

  • 0


Фото: lviv.dsns.gov.ua

На обласних змаганнях газодимозахисних служб у Бориславі перемогли трускавчани.

У Львівському обласному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій України повідомили сьогодні, 1 вересня: «30-31 серпня на території тренувального полігону Головного управління ДСНС України у Львівській області в Бориславі відбулися обласні змагання з газодимозахисної служби, які проводяться для підтримки бойової готовності та підвищення професійної майстерності вогнеборців при роботі в осередках пожеж. За право отримати звання «Кращої ланки ГДЗС» боролися 43 команди пожежно-рятувальних підрозділів з усієї Львівщини.

«Усі учасники змагань були забезпечені апаратами на стиснутому повітрі, переносними радіостанціями, пожежними ломами, ліхтарями та рятувальними мотузками. Програма змагань складалася із п’яти етапів. На першому етапі газодимозахисники проводили перевірку апаратів на стиснутому повітрі, одягали їх і проходили вогневий лабіринт, на другому – в’язали подвійні рятувальні мотузки на потерпілому. Наступний етап складався зі силової вправи, яка передбачала штовхання молотком колеса на визначену відстань, після цього відбувався підйом учасників змагань по встановленій висувній драбині у вікно третього поверху навчальної вежі», – поінформували також в обласному управлінні ДСНС.

«Завершальним елементом змагань було проходження ланки по задимленим приміщенням теплодимокамери з метою пошуку та евакуації потерпілого й здійснення розвідки осередку пожежі. Необхідно також було ліквідувати цей осередок пожежі – лише за таких умов змагання вважається пройденим. Водночас, кожна з команд виконувала бойове розгортання від розгалуження магістральної лінії автоцистерни, встановленої на пожежному водоймищі, з подачею ствола», – розповіли також в обласному управлінні ДСНС.

«Усі етапи змагань відбувалися в умовах, наближених до бойових та з дотриманням необхідних заходів безпеки праці. За результатами двох конкурсних днів було обрано переможців. Командна першість визначалась по найменшій сумі часу, витраченого газодимозахисною ланкою для подолання усіх етапів змагань. За підсумками отриманих результатів, перше місце посіла команда Трускавецького міського відділу, друге – державний пожежно-рятувальний підрозділ зі Східниці. Замкнули трійку призерів вогнеборці Личаківського районного відділу Львова», – повідомили також у прес-службі Львівського обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України та опублікували фоторепортаж зі змагань.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:00 26 травня 2020 р.

У Львові буде крематорій: церква має умову — щоб прах був відданий землі

У Львові працюють над проектом будівництва крематорію. Адже, як наголошує Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, це питання стає дедалі актуальнішим, оскільки землі для поховання на кладовищах міста вистачить приблизно на 1 рік. У Львові щодня ховають в середньому 23−25 померлих.

Рубрика: Ситуації

09:58 26 травня 2020 р.

У Львові розпочинають капремонт вул. Личаківської: маршрут № 40 змінить рух

Завтра, 27 травня, планують розпочати капітальний ремонт вул. Личаківської (на ділянці від вул. Букової до межі міста). Замовником робіт є ЛКП «Львівавтодор». На час ремонту відбудуться зміни у русі маршруту № 40.

Рубрика: Ситуації

12:27 25 травня 2020 р.

Рух транспорту на частині вул. Рудницького перекрито

Від сьогодні, 25 травня, і орієнтовно до 30 травня буде перекрито рух транспорту на частині вул. Рудницького, у зв’язку із проведенням робіт по заміні аварійної ділянки колектора.

Рубрика: Ситуації