Львів’яни замкнули трійку призерів на змаганнях газодимозахисних служб

13:10 1 вересня 2017 р.


Фото: lviv.dsns.gov.ua

На обласних змаганнях газодимозахисних служб у Бориславі перемогли трускавчани.

У Львівському обласному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій України повідомили сьогодні, 1 вересня: «30-31 серпня на території тренувального полігону Головного управління ДСНС України у Львівській області в Бориславі відбулися обласні змагання з газодимозахисної служби, які проводяться для підтримки бойової готовності та підвищення професійної майстерності вогнеборців при роботі в осередках пожеж. За право отримати звання «Кращої ланки ГДЗС» боролися 43 команди пожежно-рятувальних підрозділів з усієї Львівщини.

«Усі учасники змагань були забезпечені апаратами на стиснутому повітрі, переносними радіостанціями, пожежними ломами, ліхтарями та рятувальними мотузками. Програма змагань складалася із п’яти етапів. На першому етапі газодимозахисники проводили перевірку апаратів на стиснутому повітрі, одягали їх і проходили вогневий лабіринт, на другому – в’язали подвійні рятувальні мотузки на потерпілому. Наступний етап складався зі силової вправи, яка передбачала штовхання молотком колеса на визначену відстань, після цього відбувався підйом учасників змагань по встановленій висувній драбині у вікно третього поверху навчальної вежі», – поінформували також в обласному управлінні ДСНС.

«Завершальним елементом змагань було проходження ланки по задимленим приміщенням теплодимокамери з метою пошуку та евакуації потерпілого й здійснення розвідки осередку пожежі. Необхідно також було ліквідувати цей осередок пожежі – лише за таких умов змагання вважається пройденим. Водночас, кожна з команд виконувала бойове розгортання від розгалуження магістральної лінії автоцистерни, встановленої на пожежному водоймищі, з подачею ствола», – розповіли також в обласному управлінні ДСНС.

«Усі етапи змагань відбувалися в умовах, наближених до бойових та з дотриманням необхідних заходів безпеки праці. За результатами двох конкурсних днів було обрано переможців. Командна першість визначалась по найменшій сумі часу, витраченого газодимозахисною ланкою для подолання усіх етапів змагань. За підсумками отриманих результатів, перше місце посіла команда Трускавецького міського відділу, друге – державний пожежно-рятувальний підрозділ зі Східниці. Замкнули трійку призерів вогнеборці Личаківського районного відділу Львова», – повідомили також у прес-службі Львівського обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України та опублікували фоторепортаж зі змагань.

dailylviv.com

До теми

14:23 30 листопада 2020 р.

Керівництво держави проводить консультації, чи потрібен локдаун

Сьогодні представники Кабінету Mіністрів, відповідальні за запобігання поширенню коронавірусної інфекції, зокрема Міністерства охорони здоров'я, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства внутрішніх справ, а також Ради національної безпеки і оборони, зберуться на нараду, щоб дати прогнози розвитку епідемічної ситуації та визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу