Львів’яни долучаться до мережі неурядових організацій

11:10 10 серпня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Комунальна установа «Інститут міста» розпочинає за підтримки посольства Великої Британії в Україні новий масштабний проект «Створення мережі НУО (неурядових організацій), які працюють у сфері децентралізації у Західній Україні».

Про це повідомили в п’ятницю, 10 серпня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Проект «Створення мережі НУО (неурядових організацій), які працюють у сфері децентралізації у Західній Україні» покликаний дослідити та зміцнити мережу громадських об’єднань Західної України, налагодити співпрацю з органами місцевого самоврядування для сприяння процесу децентралізації. Термін реалізації проекту охоплює серпень-грудень 2018 року».

«Проект «Створення мережі НУО (неурядових організацій), які працюють у сфері децентралізації у Західній Україні» буде активним в семи областях Західної України: Львівській, Волинській, Рівненській, Закарпатській, Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській. Першим етапом проекту є «on-line»-опитування 400 громадських активістів, які є активними змінотворцями у своїх областях, містах та ОТГ», – поінформували також у ЛМР.

«Дослідження має продемонструвати профіль громадського активіста Західної України, екосистему діяльності громадських об'єднань, рівень мережування громадських об’єднань у Західній України, регіональний вимір основних інструментів та особливостей комунікації між громадськими об'єднаннями та органами місцевого самоврядування. Щоб оцінка процесу мережування НУО Західної України, була актуальною та експертною буде проведено аналіз політики, стратегій, проектів та інших заходів громадських об’єднань та місцевого самоврядування, які є яскравими прикладами їхньої співпраці та взаємодії в період з 2014 до 2018 року», – повідомили також у ЛМР.

«Для більш глибинного аналізу діяльності НУО будуть проведені ще й окремі фокус-групові дискусії в семи областях з метою виявлення досвіду, проблем та можливостей комунікації між громадськими об’єднаннями та органами місцевого самоврядування. Опісля, на основі соціологічних досліджень, буде створено та опубліковано дорожню карту, яка висвітлить регіональний зріз активності, інструментів діяльності та кооперації громадських об’єднань і органів місцевого самоврядування Західної України», – розповіли також у ЛМР.

«Важливим етапом проекту стане реалізація навчальних обмінних візитів. Такі зустрічі стануть платформою спілкування для однодумців з різних міст та областей. Кожен учасник зможе розповісти про перемоги та провали у сфері власної громадської активності, співпраці з органами місцевого самоврядування», – поінформували також у ЛМР.

«Підсумковими подіями цього проекту стане проведення у Львові спільної конференції для представників неурядових організацій та органів місцевого самоврядування з Львівської, Волинської, Рівненської, Тернопільської, Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей для представлення результатів досліджень та обговорення належної практики, викликів та проблем співпраці. Також буде підписано меморандум про співпрацю між НУО та органами місцевого самоврядування із Західної України для подальшого впровадження реформи децентралізації. Долучитися до on-line опитування можна за посиланням goo. gl/v73Zio», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

15:18 7 травня 2021 р.

Тролейбусний маршрут №23 курсуватиме зі змінами

У зв’язку з поточним ремонтом асфальтобетонного покриття дороги на вул. Хуторівка перед виїздом на вул. Стрийську, 10 травня тролейбусний маршрут №23 курсуватиме зі змінами.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу