Львів’янам загрожують залишки снігу на дахах і бурульки

11:10 6 березня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У вівторок, 6 березня, синоптики прогнозують у Львові плюсову температуру повітря.

Про це повідомили сьогодні, 6 березня, в прес-службі Львівської міськради, дк також розповіли: «Тому з дахів будівель можуть спадати залишки снігу, а також бурульки. Працівники комунальних підприємств знімають цей сніг, проте якщо його неможливо зняти, то обгороджують небезпечні ділянки».

В управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР наголосили: «Через температурні перепади, на дахах будівель утворюються нагромадження снігу та бурульки. Танучи, вони можуть ламатися і падати, і цим становити небезпеку для пішоходів. Особливу небезпеку вони становлять у старих кварталах міста, де тротуари безпосередньо прилягають до будинків. Тому закликаємо мешканців міста бути обережними».

У міськраді також поінформували: «Щоб вберегтися від падіння снігу з дахів чи бурульок, містянам радять дотримуватись основних правил безпеки – проходячи повз будинки чи високі дерева, необхідно впевнитись у відсутності загрози падіння скупчень снігу чи льодових наростів, не ходити під дахом будівель та інших споруд, а також під балконами, обираючи найбільш безпечний маршрут руху вулицями міста, не заходити за межі встановлених огорож, а в місцях їх відсутності самому звертати увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків та оминати їх, власникам автотранспорту не слід припарковувати свої машини біля будинків, обов’язково попереджати дітей про небезпеку падіння снігу та бурульок».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу