Львів’ян опитуватимуть до 13 листопада про потребу створення дитячих зон

15:30 9 листопада 2015 р.


Фото: vmr.gov.ua

Начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР Володимир Шнайдер повідомив: «Опитування дозволить нам залучити більшу кількість батьків до загальноміської ініціативи «Місто дружнє до дітей».

«Зі 6 до 13 листопада мешканці Львова мають можливість взяти участь в електронному опитуванні «Дружні до дітей! Де є потреба у створенні дитячих зон?», – повідомили сьогодні, 9 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також передали сказане з цього приводу начальником управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР Володимиром Шнайдером: 

«Це опитування дозволить нам залучити більшу кількість батьків до загальноміської ініціативи «Місто дружнє до дітей». На першому етапі цієї ініціативи було визначено перелік закладів харчування, які в пріоритетах своєї діяльності та існування створили комфортні умови перебування для батьків та їх малюків.

Таким закладам було вручено наліпки на вітрини, щоб мешканці та гості міста візуально бачили місця, де буде комфортно дітям. А тепер, за допомогою цього опитування, спільно з батьками ми хочемо визначити в яких громадських місцях потрібно створити окремі дитячі зони».

Для участі потрібно перейти за посиланням і заповнити коротку форму: 

https://docs.google.com/forms/d/1sann7kyHI-4Zgy-DEV9n2wYFB3MkKvTQ-Zy8qzTur6Q/viewform».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу