«Львівводоканал» звітує про промивку колекторів

16:56 23 квітня 2014 р.

Фото до новини


Фото: Прес-служба міської ради

У цьому підприємстві запевнили в середу прес-службу ЛМР: «Впродовж січня-березня ми ліквідували 696 випадків засмічення та замулення міських колекторів з допомогою спеціалізованої машини».

Як проінформували сьогодні, 23 квітня, прес-службу міської ради у ЛМКП «Львівводоканал», ним проводиться в місті планова промивка каналізаційних колекторів. При цьому фахівці служби каналізаційного господарства активно використовують нову спецтехніку, яку придбали торік.

У ЛМКП «Львівводоканал» також запевнили: «Впродовж січня-березня ми ліквідували 696 випадків засмічення та замулення міських колекторів з допомогою спеціалізованої машини. Сьогодні ми працювали у мікрорайоні Рясне-1. Зараз нова техніка працює на площі Ринок. Там пролягає старий австрійський колектор, який перебуває в доброму технічному стані. Однак через дощоприймачі в колектор потрапляє пісок, тому його періодично треба очищати».

Відтак прес-служба нагадує, що у Львові понад 640 км каналізаційних колекторів різного діаметру. Стічні води до попадання на очисні споруди містять в собі велику кількість різноманітних забруднень, як органічного, так і неорганічного походження.

Це жири і оливи, які здатні накопичуватися на стінах труб, поступово звужуючи їх діаметр. Це іржа і накип, пісок, ганчірки, які випадково потрапили в каналізацію та поліетиленові пакети, які осідають або застряють в місцях поворотів каналізаційної траси. Часом закупорка або засмічення каналізації настільки серйозна проблема, що усунути її можливо лише за допомогою спецтехніки.

Як повідомляв «Щоденний Львів», львів’янам знову дошкуляє неприємний запах, наразі скарги на сморід призвели до чергового дослідження його причини.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини