«Львівводоканал» ліквідував за місяць 265 аварійних витоків води

17:19 23 квітня 2014 р.


Фото: portal.lviv.ua

У цьому підприємстві запевнили також у середу, що ним встановлено на водопровідних та каналізаційних колодязях 53 нових люків.

Як проінформували сьогодні, 23 квітня, прес-службу міської ради в ЛМКП «Львівводоканал», упродовж цього місяця ремонтні служби цього підприємства ліквідували 265 аварійних витоків води на міських водопровідних мережах і 124 випадки засмічень каналізації, відремонтували 38 пожежних гідрантів і встановили 53 нових люків на водопровідних та каналізаційних колодязях. 

У «Львівводоканал» запевнили також, що ним після ліквідації аварій проводяться на вулицях міста роботи з відновлення благоустрою. Заступник директора цього підприємства Юрій Свізінський розповів: «Упродовж минулого тижня ми відновили благоустрій за 66 адресами. Це наша щоденна кропітка робота, оскільки аварії на водогонах трапляються щодня. Відтак, нам доводиться відновлювати елементи благоустрою після проведення розкопок на місці виконання аварійно-відновлювальних робіт».

Як повідомляв «Щоденний Львів», львів’янам знову дошкуляє неприємний запах, наразі скарги на сморід призвели до чергового дослідження його причини, у «Львівводоканалі» запевнили також у середу: «Впродовж січня-березня ми ліквідували 696 випадків засмічення та замулення міських колекторів з допомогою спеціалізованої машини».

dailylviv.com

До теми

13:22 3 грудня 2021 р.

У Львові буде Різвяний ярмарок. Але менший за форматом

Сьогодні, 3 грудня, виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення «Про організацію та проведення Різдвяного ярмарку на просп. Свободи та пл. Ринок». Відтак, він відбуватиметься із 17 грудня до 20 січня із дотриманням карантинних норм.

Рубрика: Ситуації

12:46 3 грудня 2021 р.

У Львові штрафуватимуть за світлову рекламу. До 170 тис грн (відео)

Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що використання світлової реклами у центральній частині міста – зоні ЮНЕСКО – заборонено. За порушення цих вимог передбачено штраф.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу