«Львівтеплоенерго» не подає гарячу воду 22-м будинкам

10:28 6 вересня 2017 р.

У Личаківському районі Львова гаряча вода не подається до 20-х будинків.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 6 вересня, що «Львівтеплоенерго» ще не повернуло гарячу воду 22 будинкам. Зокрема, в Личаківському районі – 22-м.

Будинки №5а на вулиці Шимзерів, №8а, №8б, №10 та №12 на вулиці Мечникова й №10 на вулиці Некрасова не отримують гарячу воду через гідравлічні випробування теплової мережі від котельні на вулиці Шімзерів, 1а. Завершити роботи й відновити подачу гарячої води планують там  8 вересня.

Будинки №2, №4, №6, №8, №10, №12, №14 та №18 на вулиці Китайській, №71а та №73 на вулиці Пасічній і №2 , №4 та №6 вулиці Ярошинської не отримують гарячу воду через заміну теплової мережі. Роботи триватимуть там до 30 вересня.

У Франківському районі гаряча вода не подається до будинку №68 на вулиці Єфремова, через заміну теплової мережі. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують там 8 вересня.

У Шевченківському районі гаряча вода не подається до будинків №33 та №35 на вулиці Мазепи через заміну трубопроводу гарячої води. Роботи планують завершити там сьогодні, 6 вересня.

Про це поінформували в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

16:48 25 січня 2022 р.

У Львові військовий вишкіл розпочали з працівників стратегічних підприємств

Сьогодні кілька десятків працівників львівських підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста, відновлювали свої навики володіння зброєю. Навчання провели ветерани російсько-української війни разом з учасниками одного з львівських стрілецьких клубів.

Рубрика: Ситуації

14:06 25 січня 2022 р.

Нові обмеження через коронавірус на Львівщині: почнуть зі шкіл

У зв’язку із збільшенням хворих на коронавірус обласна комісія ТЕБ І НС сьогодні прийматиме рішення щодо посилення карантинних обмежень. Зокрема, від завтра усі заклади освіти, окрім дошкільних, мають перейти на дистанційну форму навчання.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу