«Львівтеплоенерго» не подає гарячу воду 22-м будинкам

10:28 6 вересня 2017 р.

У Личаківському районі Львова гаряча вода не подається до 20-х будинків.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 6 вересня, що «Львівтеплоенерго» ще не повернуло гарячу воду 22 будинкам. Зокрема, в Личаківському районі – 22-м.

Будинки №5а на вулиці Шимзерів, №8а, №8б, №10 та №12 на вулиці Мечникова й №10 на вулиці Некрасова не отримують гарячу воду через гідравлічні випробування теплової мережі від котельні на вулиці Шімзерів, 1а. Завершити роботи й відновити подачу гарячої води планують там  8 вересня.

Будинки №2, №4, №6, №8, №10, №12, №14 та №18 на вулиці Китайській, №71а та №73 на вулиці Пасічній і №2 , №4 та №6 вулиці Ярошинської не отримують гарячу воду через заміну теплової мережі. Роботи триватимуть там до 30 вересня.

У Франківському районі гаряча вода не подається до будинку №68 на вулиці Єфремова, через заміну теплової мережі. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують там 8 вересня.

У Шевченківському районі гаряча вода не подається до будинків №33 та №35 на вулиці Мазепи через заміну трубопроводу гарячої води. Роботи планують завершити там сьогодні, 6 вересня.

Про це поінформували в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

18:23 24 листопада 2020 р.

За вихідні в області поліція склала 40 протоколів через відсутність маски

У суботу, 21 листопада, вступив у дію закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)». Згідно з ним заборонено перебувати у громадських місцях без маски.

Рубрика: Ситуації

17:22 24 листопада 2020 р.

Рух на українсько-польському кордоні поступово відновлюється

Східні сусіди знову приїжджають до Польщі. Ті, хто не може зробити це законно, знайшли нові шляхи в’їзду на територію Республіки Польща. Попри те, що пандемія – у розпалі і діють пов’язані з нею обмеження, прагматичні громадяни України подолали свої побоювання, – пише видання «Dziennik Gazeta Prawna».

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу