«Львівспецкомунтранс» встановив підземний контейнерний майданчик для збору ТПВ

16:15 23 вересня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

«Львівспецкомунтранс» встановив навпроти будинку №49 на вулиці Ранковій у Залізничному районі Львова підземний контейнерний майданчик для твердих побутових відходів.

Про це повідомили в понеділок, 23 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Відповідне рішення погодили 14 червня на засіданні виконавчого комітету ЛМР. Тож тепер, завдяки тому, що контейнери для змішаних відходів повністю заховані під землею, вдасться уникнути неприємного запаху та впливу опадів, не буде доступу різноманітних тварин, й сама територія виглядатиме значно привабливіше. Таких майданчиків згодом по місту буде значно більше».

«На встановлення майданчика з бюджету міста кошти не виділяли. Майданчик облаштовано коштом перевізника. Загальна вартість конструкції становить 320 тисяч гривень», – поінформували також у міськраді.

«На новому майданчику розмістили чотири контейнери для змішаних відходів – по 1,1 м³ кожен. Поряд також стоять контейнери закритого типу – так званих «дзвіночків» для збору пластику та скла», – розповіли також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

00:19 18 серпня 2022 р.

Російська ракета влучила у гуртожиток Харкова, де жили люди з вадами слуху

Російські окупанти пізно ввечері 17 серпня ракетою влучили у гуртожиток в Харківському районі Салтівка. У цьому будинку мешкали люди з вадами слуху, а тому частина потерпілих не моглf почути сигнал повітряної тривоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу