Львівський прикордонний загін закликає проходити військову службу в його підрозділах

13:11 23 червня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Перевага надається особам, які раніше проходили службу у ДПС, а також спеціалістів – кінологів, зв’язківців, водіїв, кухарів, медичний персонал та інші».

Львівський прикордонний загін Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України закликав мешканців Львівщини ставати до лав захисників України у складі прикордонних загонів. У його зверненні зокрема мовиться:

«Якщо ви підпадаєте під черговий етап мобілізації або добровільно бажаєте проходити службу в лавах Державної прикордонної служби України, звертайтесь у Львівській прикордонний загін. Перевага надається особам, які раніше проходили службу у Державній прикордонній службі, а також спеціалістів – кінологів, зв’язківців, водіїв, кухарів, медичний персонал та інші».

За довідками та детальною інформацією потрібно звертатися у Львівській прикордонний загін за адресою: м. Львів, вулиця Личаківська  74, телефон (032) 239-01-98. Заклик Львівського прикордонного загону передали сьогодні, 23 червня, в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

09:05 14 травня 2021 р.

70 заявок зі Львівщини подано для отримання коштів з держбюджету на розбудову ЦНАПів

Львівщина – одна з найактивніших областей, які брали участь в конкурсі на отримання коштів держбюджету для розбудови мережі надання адміністративних послуг. Конкурс завершився вчора.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу