Львівський гарнізон ДСНС втратив трьох відданих Україні співробітників

15:05 1 червня 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Львівського обласного управління ДСНС в інтернет-мережі «Facebook»

В обласному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій розповіли про своїх загиблих побратимів.

«30 травня Львівський гарнізон втратив трьох відданих своїй справі та Україні співробітників», – повідомили сьогодні, 1 червня, в прес-службі Львівського обласного управління ДСНС, де також поінформували:

«Виконуючи свій професійний обов’язок на полігоні в Грибовичах, загинули три співробітники ГУ ДСНС України у Львівській області – 32-річний старший лейтенант служби цивільного захисту, начальник караулу ДПРЧ-17 міста Жовква Андрій Вненкевич, 28-річний капітан служби цивільного захисту, начальник ДПРП-48 міста Рава-Руська Юрій Рудий та 27-річний сержант служби цивільного захисту, пожежний-рятувальник ДПРЧ-17 міста Жовква Богдан Юнко.

Андрій Вненкевич велику частину свого життя присвятив пожежно-рятувальній справі. Спершу був курсантом Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, після цього продовжив свою службу у Львівському гарнізоні в 17-й пожежній частині міста Жовква. Андрій був невід’ємною складовою свого колективу, професіоналом своєї справи. У нього залишилася дружина і двоє синів, семими і восьми років. Від нас пішла чуйна людина, турботливий батько та син, справжній офіцер, активний громадянин, який своє життя присвятив служінню Батьківщині. 

Юрій Рудий на службі зарекомендував себе як кваліфікований керівник, вірний товариш та хороший сім’янин. Він разом з дружиною виховували прекрасних доньок Магдалину та Дарину. Юрій був справжнім професіоналом високого ґатунку довкола якого гуртувалися підлеглі, колеги та товариші. За роки службової діяльності (2005-2016) він пройшов шлях від курсанта до керівника пожежно-рятувального підрозділу. Завжди міг знайти добрі слова підтримки, дати вірну пораду. Юрій був та залишиться прикладом не одному поколінню пожежно-рятувального братства. 

Пожежний-рятувальник ДПРЧ-17 міста Жовква Богдан Юнко на службі – з 2010 року. Велику частину свого життя Богдан присвятив пожежно-рятувальній справі. При ліквідації пожеж, загорянь працював сміливо і рішуче, виявляючи розумну ініціативу. Користувався повагою в колективі. Разом з дружиною Іриною виховував доньку Анастасію. Богдан залишиться невід’ємною частиною Львівського гарнізону. 

Попри  те, що робота рятувальників пов’язана з ризиком, ніхто не готовий до втрати своїх рідних, колег та товаришів. В цей день ми всі втратили трьох побратимів, трьох товаришів, трьох справжніх професіоналів, котрі були віддані своїй справі. Схиляємо голови перед мужністю наших колег. Вічна пам'ять загиблим героям-рятувальникам!».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів