Львівські психологи отримали міжнародні сертифікати

13:15 16 серпня 2018 р.


Фото: lviv.dsns.gov.ua

Львівські психологи ДСНС навчалися у міжнародних експертів виявляти та попереджати вживання психоактивних речовин серед військових.

Про це повідомили в четвер, 16 серпня, в прес-службі Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області, де також розповіли: «У рамках співпраці з Українським науково-дослідним інститутом соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України та реалізації проекту Центру обміну технологіями в сфері залежностей (далі – АТТС) у період з 13 до 15 серпня у Києві відбувся тренінг за участю психологів Сектору безпеки та оборони на тему «Скринінг та превенція зловживання психоактивними речовинами серед військових». З метою набуття досвіду у даному напрямі роботи, та поширення його на місцях, до участі у заході було залучено психологів територіальних органів та вищих навчальних закладів ДСНС».

«Головне управління ДСНС України у Львівській області представили фахівці відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення Крістіна Язєва та Дмитро Шевелєв. Групу тренерів очолював міжнародний експерт у сфері профілактики/лікування залежностей професор Каліфорнійського університету Сан-Дієго, Директор Центру досліджень, навчання та менеджменту залежностей Каліфорнійського університету Сан-Дієго, Директор Центру АТТС в Україні Ігор Куценок (США)», – поінформували також в обласному управлінні ДСНС.

«Команду тренерів представляли магістр з аналізу та управління політикою, акредитований міжнародний сертифікований спеціаліст у в сфері аддикцій (ICAP I), координатор проекту «UCSD» Анна Блюм (США) та керівник Департаменту медицини аддикцій у Медичному центрі округу Хеннепін, доцент медицини Університету штату Міннесота, визнаний фахівець з фармакологічного лікування опіоїдної залежності Гевін Барт (США). Учасникам тренінгу довели загальну інформацію про залежності, фактори ризику, ефективні методи скринінгу/лікування та актуальні дані щодо зловживання психоактивними речовинами серед військових», – розповіли також в обласному управлінні ДСНС.

«Психологи здобули навички використання скринінгових інструментів та проведення коротких втручань з особами, які вживають психоактивні речовини. За результатами навчання учасники тренінгу отримали сертифікати», – поінформували також у прес-службі Головного управління ДСНС у у Львівській області.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу