Львівські патрульні визволили з автівки немовля

11:34 2 вересня 2017 р.

  • 0


Фото: скріншот з відео на сторінці управління патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook»

Однорічний хлопчик натиснув кнопку на пульті й заблокував легковик.

В управлінні патрульної поліції Львова розповіли сьогодні, 2 вересня, що отримали вчора близько 12-ї години дня повідомлення від жінки про те що її однорічний син заблокувався в автомобілі на стоянці біля супермаркету на вулиці Науковій. За її словами, він бавився ключем, вона посадила його в кріселко безпеки, зачинила двері та пішла за кермо, а син натиснув кнопку на пульті і заблокував автомобіль.

Жінка всіляко самотужки пробувала відчинити легковик сама, однак у неї не вийшло. Тоді вона звернулася до патрульних. Тим часом мпека почала нагрівти автомобіль. Тому іінспектори вирішили розбити його вікно.

Жінка, не зволікаючи, погодилася, адже дитині загрожувала небезпека. Патрульні визволили дитину, розбивши вікно, й викликали карету швидкої допомоги, лікар якої оглянула хлопчика. На щастя, з ним усе добре.

Про це повідомили сьогодні, 2 вересня, на сторінці управління патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували відеозапис події.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:20 1 квітня 2020 р.

Без маски у Львові вхід всюди заборонено

Міський голова Львова сьогодні мав онлайн-зустріч з керівниками великих торгових мереж, де обговорювали нагальність втілення змін до правил відвідування торгових закладів.

Рубрика: Ситуації

20:12 1 квітня 2020 р.

Десять заповідей влади для мешканців Львова на час карантину

Сьогодні, 1 квітня, у Львові відбулось засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС, на якому прийнято рішення дозволити діяльність оптикам, магазинам з продажу медичних виробів, сервісним центрам з ремонту комп’ютерів, сервісним центрам мобільних операторів, що надають послуги мобільного зв’язку, майстерням з ремонту велосипедів, пунктам прокату велосипедів.

Рубрика: Ситуації

15:26 1 квітня 2020 р.

У Львові будуть перевіряти посвідчення особи

Сьогодні міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення, відповідно до якого усім мешканцям рекомендовано виходити із дому з документами, які засвідчують особу.

Рубрика: Ситуації