Львівські патрульні відреагували на 565 164 виклики

16:15 23 серпня 2018 р.


Фото: facebook.com/lvivpolice

В управлінні патрульні поліції Львівської області запевнили: «За три роки служби львівські патрульні опрацювали понад півмільйона викликів».

В управлінні патрульні поліції Львівської області розповіли також: «Сьогодні вранці, львівські патрульні розпочали робочий день з урочистого шикування, адже три роки тому, Львів став другим містом України, в якому з’явилась нова патрульна поліція. З нагоди 27-ї річниці незалежності України, інспекторам, які під час служби проявили високий професіоналізм та наполегливість, вручили подяки від начальника департаменту патрульної поліції – полковника поліції, Євгенія Жукова».

«За роки служби львівські патрульні опрацювали 565 164 виклики. Якщо аналізувати, то в перший рік ми отримали лише 68460 викликів, а вже наступні роки ця цифра виросла у втричі-вчетверо рази. Це говорить про те, що довіра до поліції виросла. В середньому один екіпаж обслуговує вісім-дванадцять викликів за 12-годинну зміну. А середній час прибуття наразі складає 10 хвилин», – поінформували також в управлінні патрульні поліції Львівської області.

Більше подробиць – на його сайті.

dailylviv.com

До теми

12:32 17 травня 2021 р.

Сьогодні три тролейбусні маршрути у Львові не курсуватимуть з 20.00 і до кінця дня

Сьогодні, 17 травня, у зв’язку з поточним ремонтом асфальтобетонного покриття на вул. Шота Руставелі, тролейбусні маршрути №24, №25 та №31 тимчасово не курсуватимуть з 20.00 год і до кінця дня.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу