Львівські патрульні повернули в зворотному напрямку два автомобілі з м’ясом

16:25 30 серпня 2017 р.


Фото: sknews.net

На території Львівської області курсуватимуть порожні спеціалізовані транспортні засоби, пристосовані для перевезення тварин лише у чистому вигляді.

У Львівській облдержадміністрації запевнили сьогодні, 30 серпня: «На Львівщині посилили заходи безпеки у зв’язку з виявленням в сусідніх областях, зокрема на Закарпатті, випадків захворювання на африканську чуму свиней. Представники Національної поліції та Держпродспоживслужби області виставили цілодобові пости для контролю та нагляду за переміщенням живих тварин, сировини та продукції тваринного походження, а також спеціалізованих транспортних засобів пристосованих для перевезення тварин на предмет дотримання ветеринарно-санітарних вимог».

«Відучора, 29 серпня, представники патрульної поліції розпочали перевіряти машини, які в’їжджають на територію області, зокрема ті, що обладнані холодильними камерами та рефрижераторами для перевезення м’ясопродуктів.  пости виставлені на автотрасах Ужгород-Львів, Івано-Франківськ-Львів, Чоп-Київ, у Сколівському районі в селі Климець, Турківському районі в селі Івашківці, у селі Сянки, Стрийському районі в селі Лисовичі, Жидачівському районі в селі Іванівці, Перемишлянському районі в селі Кореличі», – повідомили також в облдержадміністрації.

«Відтак, на даний час ситуація щодо АЧС у Львівській області контрольована. Станом на сьогодні, 30 серпня, уже оглянули 233 одиниці автотранспорту. У 231 із них провели дезінфікацію, а дві повернули у зворотному напрямку. До уваги сільгоспвиробників –  на території Львівської області курсуватимуть порожні спеціалізовані транспортні засоби, які пристосовані для перевезення тварин лише у чистому вигляді», – поінформували також у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

13:23 28 жовтня 2020 р.

13 пітонів віддали у зоопарк на Львівщині

Конфіскованих торік 13 пітонів, яких намагався незаконно перевезти з Польщі в Україну мешканець Чернівецької області, передали зоопарку «Limpopo» у Львівській області.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу