Львівські ОДА й патрульні застерігають водіїв моторошними баннерами

11:45 15 серпня 2017 р.


Фото: зі сторінки управління патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook»

В управлінні патрульної поліції Львова пояснили, що вона спільно з облдержадміністрацією розпочали соціальну кампанію проти аварійності на дорогах.

В управлінні патрульної поліції Львова повідомили також сьогодні, 15 серпня: «Лише за минулий тиждень на дорогах державного значення, які обслуговує патрульна поліція Львова, сталося 33 ДТП без потерпілих і 12 – із потерпілими. Основними причинами аварій є необрання безпечної швидкості, недотримання безпечності дистанції, виїзд на смугу зустрічного руху, керування в нетверезому стані».

Патрульна поліція Львова спільно з Львівська обласна державна адміністрація розпочали соціальну кампанію проти аварійності на дорогах. На територію Львівщини розмістили площини з моторошними ДТП, які забрали людські життя через неуважність та швидкість», – поінформували також і управлінні патрульної поліції.

Начальник Управління патрульної поліції Львова Роман Пилипенко розповів: «Ми сподіваємося, що ці розбиті автомобілі з реальних ДТП привернуть увагу і змусять задуматися любителів швидкості. Закликаємо водії дотримуватися правил дорожнього руху. Не забувати, що вдома чекають рідні».

«Розмістили світлини на місцях концентрації ДТП з потерпілими. І це лише перший етап соціальної кампанії», – повідомили також на сторінці управління патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook» та опублікували фото баннерів зі зображеннями моторошнх ДТП.

dailylviv.com

До теми

21:05 22 жовтня 2020 р.

Завтра всі ЦНАП Львова працюватимуть до 19.00

Аби усі могли проголосувати на місцевих виборах, завтра, 23 жовтня, Центри надання адміністративних послуг м. Львова працюватимуть до 19.00 год, щоб видати готові паспорти громадян України усім, хто їх замовляв і має забрати.

Рубрика: Ситуації

09:06 22 жовтня 2020 р.

Уряд змінив межі одного з міст Львівщини

Уряд на засіданні схвалив проекти постанов Верховної Ради про зміну і встановлення меж семи населених пунктів. До цього часу межі цих міст були не встановлені та юридично не закріплені.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу