Львівські митники оформили товарів на 117 мільярдів гривень

17:45 12 листопада 2019 р.


Фото: facebook.com/lviv.customs

Працівники Львівської митниці оформили в січні-жовтні 2019 року товарів вартістю 117 мільярдів гривень

Про це повідомили у вівторок, 12 листопада, на Львівській митниці, де також розповіли: «З цієї кількості імпортовано товарів на суму майже 80 мільярдів гривень, експортовано на суму майже 37 мільярдів гривень, що становить відповідно 68% (імпорт) та 32% (експорт) загального обсягу зовнішнього товарообміну. Порівняно з аналогічним періодом 2018 року цей обсяг збільшився на 4%».

«Імпорт товарів у зону діяльності митниці у звітному періоді здійснювався переважно з Польщі (37,6%), Німеччини (19,6%) та Італії (4%). Серед основних імпортних товарів були вживані речі (3,8% від загалу), автомобілі легков (3,4%), проводи ізольовані (2,9%)», – поінформували також на митниці.

«Експорт товарів у вказаний період здійснювався, в основному і Польщі (32,1%), Німеччину (16,0%) та Чехію (9,3%). Серед основних експортних товарів були проводи ізольовані (24,0% від загалу), меблі для сидіння (11,4%), інші меблі та їх частини (3,3%). Зовнішньоекономічну діяльність у січні-жовтні 2019 року здійснювали понад п’ять тисяч суб’єктів господарювання», – повідомили також на митниці.

dailylviv.com

До теми

10:22 29 червня 2022 р.

П'ять разів піднімалася в небо: авіація ЗСУ розбила ворога на межі двох областей

Українські штурмовики та вертольоти 5 разів піднімалися в небо на півдні, щоб завдати авіаударів по скупченню живої сили та техніки російських загарбників. Українські захисники ліквідували 22 росіянина та РСЗВ "Ураган".

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу