Львівські активісти долучилися до охорони правопорядку, – МВС (відео)

14:35 12 липня 2015 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

Зараз на прямому зв’язку з черговим міліціонером постійно знаходяться близько 200 небайдужих громадян.

Вони за допомогою мобільного додатку можуть повідомити правоохоронців про злочини чи правопорушення, свідками яких вони стали. Подібні програми встановлені також у чергових частинах міліції.

Після подій лютого 2014 року у Львові нове керівництво обласної міліції почало налагоджувати взаємодію з місцевими громадськими організаціями. В чергових частинах підрозділів патрульної служби встановили обладнання, що дає змогу підтримувати зв’язок із громадськими активістами, у тому числі – організації «Варта-1».

Ця співпраця дає змогу уникати конфліктних ситуацій у місті, розкривати тяжкі злочини, розшукувати дітей, які зникли безвісти тощо. За словами начальника Львівського обласного управління МВС Дмитра Загарії, після Майдану люди самоорганізувалися і готові допомагати міліціонерам у наведенні правопорядку в місті. Відтак зараз за повідомленням про розшук особи або про злочин починають працювати близько 200 добровільних помічників міліції.

Голова Експертної ради при МВС України Євген Захаров зазначив, що взаємодія правоохоронців і громадськості є одним з положень Стратегії реформування органів внутрішніх справ. Громадськість повинна брати участь у кадрових процедурах і контролі за діяльністю міліції, маючи безперешкодний доступ до всіх її підрозділів, а керівник міліції повинен звітувати перед населенням про свою роботу.

«Це набагато краще, ніж контроль по вертикалі з Києва, коли діяльність міліції контролюють люди, на території яких вона працює», – зазначив керівник Експертної ради при МВС.

Про це повідомили сьогодні, 12 липня, в прес-службі МВС України.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу