Львівське обласне управління МВС очолив полковник міліції у відставці

10:26 18 квітня 2014 р.


Фото: zik.ua

Представлення Дмитра Загарії відбудеться, як повідомляють ЗМІ з посиланням на члена кадрової комісії при колегії МВС – правозахисника Євгена Захарова, в суботу, 19 квітня.

Начальником ГУ МВС у Львівській області призначено полковника міліції у відставці Дмитра Загарію. Про це повідомило інтернет-виданню «Zaxid.net» джерело в центральному апараті МВС.

Відповідне рішення колегія МВС ухвалила на основі програми Люстраційного комітету Майдану Львівщини. Водночас, як повідомляє «ZIK» із посиланням на члена кадрової комісії при колегії МВС, правозахисника Євгена Захарова, представлення Дмитра Загарії відбудеться в суботу, 19 квітня.

Дмитро Загарія займав на початку 2000-х посаду першого заступника начальника Львівського обласне управління МВС. З-поміж 15 претендентів на посаду його керівника кадрова комісія МВС відібрала 3 квітня за участю представників громадськості, зокрема представників Люстраційного комітету,  трьох – Ярослава Ващишина, Дмитра Загарію та Олександра Вольського.

Натомість відхилила кадрова комісія МВС кандидатуру теперішнього начальника управління МВС на Львівській залізниці Володимира Дитюка, якого раніше підтримали активісти Майдану. Офіційно в МВС не назвали причин такого рішення, однак інтернет-виданню «Zaxid.net» стало відомо з власних джерел, що Дитюку завадила довідка з управління внутрішньої безпеки МВС, зміст якої не розголошують.

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

17:04 1 грудня 2021 р.

1400 укриттів нанесли на інтерактивну карту Львова, щоб рятуватися у надзвичайних ситуаціях (відео)

На Геопорталі Львова створили інтерактивну карту, куди наносять доступні для містян укриття у разі виникнення надзвичайної ситуації. Наразі туди нанесли уже близько 1400 адрес, і ця робота триває.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу