Львівська ОДА перерахувала на потреби області більше 188 мільйонів гривень

18:00 6 липня 2018 р.


Фото: vgolos.com.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Впродовж тижня з обласного бюджету профінансовано більше 188 мільйонів гривень».

Про це повідомили в п’ятницю, 6 липня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Забезпечено в повному обсязі виплату заробітної плати працівникам обласних бюджетних установ, виділено кошти на господарське утримання бюджетних установ, придбання продуктів харчування та медикаментів згідно із зареєстрованими фінансовими зобов’язаннями».

В облдержадміністрації також розповіли: «Поряд з поточними видатками, на вивезення твердих побутових відходів зі Львова спрямовувалися 8,2 млн. гривень, на утримання та ремонт автомобільних доріг – 11,3 млн. гривень, на проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку – 0,4 млн. гривень, на ремонт та забезпечення технічної експлуатації ліфтів в установах охорони здоров’я – 5,0 млн. гривень, на охорону навколишнього природного середовища – мільйон гривень, на охорону і збереження культурної спадщини Львівської області – 0,1 млн. гривень, реконструкцію і будівництво мережі освітлення населених пунктів – 0,9 млн. гривень, на підтримку учасників, добровольців АТО та їх родин, а також родин Героїв Небесної Сотні – 0,4 млн. гривень, на підготовку робітничих кадрів профейно-технічними закладами – 2,5 млн. гривень».

«Крім цього, місцевим бюджетам надано субвенції, які надійшли з державного бюджету. Зокрема, на відшкодування лікарських засобів для лікування окремих захворювань – 5,4 млн. гривень, на придбання витратних матеріалів для інгаляційної анестезії – 0,1 млн. гривень, гп придбання медикаментів для забезпечення швидкої медичної допомоги – 0,8 млн. гривень. Спрямовано також додаткову дотацію на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров′я бюджетам міст, районів та об′єднаних територіальних громад у сумі 36,8 млн. гривень», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

11:29 18 червня 2021 р.

Німеччина дозволила в'їзд українцям з 25 червня, які вакциновані за правилами EMA

Наразі це стосується тільки вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів (EMA - European Medicines Agency). Зазначається, що цей перелік може доповнюватися і розширюватися.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу