Львівська ОДА перерахувала на потреби області 89 мільйонів гривень

17:48 23 серпня 2018 р.


Фото: dostup.pravda.com.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Впродовж тижня на потреби області спрямували 89 мільйонів гривень, що забезпечило повноту та своєчасність виплати заробітної плати в обласних бюджетних установах, оплату спожитих енергоносіїв, придбання медикаментів та продуктів харчування».

Про це повідомили в четвер, 23 серпня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Крім поточних видатків, виділили кошти на ремонт та утримання автомобільних доріг – 36,9 млн. гривень, на надання медичної допомоги населенню області – 6,7 млн. гривень, на забезпечення належної технічної експлуатації ліфтів та пожежної безпеки у закладах охорони здоров’я – 1,6 млн. гривень, на вивезення твердих побутових відходів зі Львова – 6,3 млн. гривень, на виконання мікропроектів  місцевого розвитку – 3,4 млн. гривень, на охорону навколишнього природного середовища – 1,0 млн. гривень, на компенсацію пільгового проїзду в пасажирському автотранспорті – один мільйон гривень, на проведення конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад – 0,8 млн. гривень, на реконструкцію зовнішнього освітлення в населених пунктах області – 0,6 млн. гривень, на підтримку та розвиток агропромислового виробництва – 0,6 млн. гривень, на виготовлення містобудівної та землевпорядної документації в населених пунктах області – 0,5 млн. гривень, на збереження культурної спадщини Львівщини – 0,3 млн гривень. На розвиток освіти Львівщини виділили3,6 млн грн, у тому числі преміювання кращих випускників за результатами ЗНО, придбання комп’ютерної техніки, навчального обладнання, капітального ремонту приміщень професійно–технічних училищ, будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям у Жовківському НРЦ «Злагода».

dailylviv.com

До теми

15:18 7 травня 2021 р.

Тролейбусний маршрут №23 курсуватиме зі змінами

У зв’язку з поточним ремонтом асфальтобетонного покриття дороги на вул. Хуторівка перед виїздом на вул. Стрийську, 10 травня тролейбусний маршрут №23 курсуватиме зі змінами.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу