Львівська ОДА перерахувала на потреби області 59 мільйонів гривень

16:48 2 липня 2018 р.

Львівська облдержадміністрація

Львівська облдержадміністрація
Фото: photo-lviv.in.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Впродовж тижня профінансовано в повному обсязі поточне утримання бюджетних установ, проведено соціальні виплати, а також спрямовано кошти на ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення в сумі 2,6 млн. гривень».

Про це розповіли в понеділок, 2 липня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «На оздоровлення та відпочинок дітей скерували 0,6 млн. гривень, на підтримку розвитку агропромислового виробництва у Львівській області – 0,5 млн. гривень, на реконструкцію будівлі Буківського дитячого будинку-інтернату – 0,3 млн. гривень».

На виконання обласних програм охорони навколишнього природного середовища спрямовано 0,5 млн. гривень; на розвиток культури Львівщини – 0,3 млн. гривень; на реалізацію програми «Зовнішнє освітлення» – один мільйон гривень; соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області – 0,4 млн. гривень», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Передано місцевим бюджетам субвенцію на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» 9,7 млн. гривень. Надано субвенцію в сумі три мільйони гривень місцевим бюджетам за рахунок залишку освітньої субвенції, що залишилась невикористаною у минулому році, на оснащення закладів загальної середньої освіти районів, міст, ОТГ з поглибленим вивченням природничих та математичних предметів і опорних шкіл», – повідомили також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

19:48 16 червня 2021 р.

Василя Петрика повезли у СІЗО. Він вважає це замовленням (відео)

Галицький суд обрав запобіжний захід відомому львівському архітектору та пам’яткоохоронцю, начальнику управління охорони об’єктів культурної спадщини області Василю Петрику.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу