Львівська облдержадміністрація доручила перевірити скарги родичів полеглих бійців

12:00 22 квітня 2015 р.


Фото: powerlexis.ru

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, керівники військових частин повинні звірити списки військовослужбовців зі списками тих, хто отримав земельні ділянки під садівництво на Львівщині як учасник антитерористичної операції.

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, керівники військових частин повинні звірити списки військовослужбовців зі списками тих, хто отримав земельні ділянки під садівництво на Львівщині як учасник антитерористичної операції.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 22 квітня, «Щоденному Львову»:

«Львівська ОДА доручила перевірити виділення землі учасникам АТО на наявність зловживань. Керівники військових частин повинні звірити списки військовослужбовців зі списками тих, хто отримав земельні ділянки під садівництво на Львівщині як учасник антитерористичної операції.

Йдеться про приблизно 800 виділених земельних ділянок. До такого кроку Львівська обласна державна адміністрація вдалася після зустрічі заступника голови ЛОДА Ірини Гримак із представниками Львівської обласної спілки соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих.

Присутні висловили застереження, що частина виділених земельних ділянок може не потрапити до справжніх учасників АТО. «Із метою уникнення зловживань з надання земельних ділянок з боку Державного земельного агентства і прозорості процедури отримання землі, Львівська ОДА ініціювала перевірку списку людей щодо їх приналежності до АТО», – зазначила Ірина Гримак.

Окрім того, учасники зустрічі обговорили низку питань, що стосуються виділення землі, оформленні документів, соціального захисту, юридичних консультацій. У Львівській ОДА визначили відповідальних за ці питання осіб».

dailylviv.com

До теми

16:45 12 травня 2021 р.

У селян на Львівщині забрали 19 га пасовища і перепродали одній людині

Біля головного управління Держгеокадастру у області пікетували люди із села Великі Передримихи. Вони вимагали, аби їм повернули пасовище, де вони випасають худобу. Ця територія має площу 19 гектарів.

Рубрика: Ситуації

15:53 12 травня 2021 р.

Галицькі митники розповіли про найпопулярніші контрабандні товари

Упродовж січня - квітня 2021 року підрозділи митниці виявили й припинили 809 порушень митних правил загальною вартістю предметів правопорушень 37,3 млн грн. Окрім того, до правоохоронних органів митниця надіслала 64 повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки злочину.

Рубрика: Ситуації

15:41 12 травня 2021 р.

Leopolis Jazz Fest: організатори повідомили про безпрецедентні правила карантинної безпеки

Цьогорічний фестиваль Leopolis Jazz Fest стане першою великою концертною подією, яка пройде в Україні з початку пандемії. Проведення Leopolis Jazz Fest з дотриманням карантинних норм стане стартом відновлення культурного та економічного життя для країни, прикладом для інших концертних організаторів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу