Львівська облдержадміністрація доручила перевірити скарги родичів полеглих бійців

12:00 22 квітня 2015 р.


Фото: powerlexis.ru

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, керівники військових частин повинні звірити списки військовослужбовців зі списками тих, хто отримав земельні ділянки під садівництво на Львівщині як учасник антитерористичної операції.

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, керівники військових частин повинні звірити списки військовослужбовців зі списками тих, хто отримав земельні ділянки під садівництво на Львівщині як учасник антитерористичної операції.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 22 квітня, «Щоденному Львову»:

«Львівська ОДА доручила перевірити виділення землі учасникам АТО на наявність зловживань. Керівники військових частин повинні звірити списки військовослужбовців зі списками тих, хто отримав земельні ділянки під садівництво на Львівщині як учасник антитерористичної операції.

Йдеться про приблизно 800 виділених земельних ділянок. До такого кроку Львівська обласна державна адміністрація вдалася після зустрічі заступника голови ЛОДА Ірини Гримак із представниками Львівської обласної спілки соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих.

Присутні висловили застереження, що частина виділених земельних ділянок може не потрапити до справжніх учасників АТО. «Із метою уникнення зловживань з надання земельних ділянок з боку Державного земельного агентства і прозорості процедури отримання землі, Львівська ОДА ініціювала перевірку списку людей щодо їх приналежності до АТО», – зазначила Ірина Гримак.

Окрім того, учасники зустрічі обговорили низку питань, що стосуються виділення землі, оформленні документів, соціального захисту, юридичних консультацій. У Львівській ОДА визначили відповідальних за ці питання осіб».

dailylviv.com

До теми

21:29 18 травня 2022 р.

Попрощалися з льотчиком, який знищив понад 20 танків, 100 машин, 20 цистерн і кількасот рашистів (відео)

Сьогодні, 18 травня, у Вінниці прощались із ще одним українським героєм – льотчиком штурмової авіації Сергієм Пархоменком, який здійснив 38 бойових вильотів у складних умовах протидії ворожих засобів ППО і винищувальної авіації.

Рубрика: Ситуації

17:37 18 травня 2022 р.

Сержант поліції на Самбірщині виготовляє і відправляє на фронт глушники для зброї (відео)

Співробітник групи реагування патрульної поліції відділення поліції №1 Самбірського районного відділу поліції, сержант поліції Віталій Панько у вільний від роботи час виготовляє пристрої безшумної стрільби і відправляє нашим військовим на передову.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу