Львівська обласна рада спрямує частину коштів міської на розвиток громад

16:45 13 липня 2017 р.

Олександр Ганущин вважає: «Я так розумію, що більше не стоїть питання про терор, блокаду та інші нісенітниці».

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин наголосив під час брифінгу для журналістів: «Кошти субвенції на 2017 рік, наданої Львівською міською радою для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами, у сумі 150 мільйонів гривень спрямують не тільки на транспортування і захоронення твердих побутових відходів, а й на виконання умов меморандуму для соціально-економічного розвитку територій.

Очільник облради запевнив: «Сьогодні були враховані всі консолідовані позиції щодо проекту рішення по «Програмі заходів для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у Львові на 2017-2019 роки». У результаті – частину коштів із 150 мільйонів гривень спрямуємо на задоволення соціально-економічних потреб окремих громад, які підтримали Львів у складній ситуації своїм плечем, а не ліктем». Якщо цього фінансового ресурсу не вистачить, то, однозначно, Львівська міська рада повинна буде додати коштів містам».

Крім того, за словами Олександра Ганущина, на рівні політичних голів фракцій Львівської облради та Львівської міської ради учора досягнули компромісу щодо ЛКП «ТФ» Львівспецкомунтранс». Очільник облради додав: «Ми вважаємо, що міська рада має повернутися до цього питання, вирішивши в який спосіб і яке саме комунальне підприємство вона передає обласній раді для подальшого делегування повноважень облдержадміністрації».

Голова обласної ради підкреслив, що його також тішить те, що цього разу всі фракції підтримали проект рішення. Олександр Ганущин запевнив: «Всі фракції обласної ради включно з фракцією «Самопоміч» одноголосно підтримали текст програми про те, що проблему поводження з твердими побутовими відходами, що утворювалися  у Львові, упродовж одинадцяти місяців після трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі Львівською міською радою не було вирішено. Відтак, Львівська облдержадміністрація та Львівська обласна рада ініціювали підписання Меморандуму з органами місцевого самоврядування на території яких розташовані полігони/звалища для захоронення, поводження з твердими побутовими відходами, що утворюються у Львові. Я так розумію, що більше не стоїть питання про терор, блокаду та інші нісенітниці».

Про це повідомили сьогодні, 13 липня, в прес-службі Львівської облради, де також поінформували: «Під час сесії обласної ради депутати додали шість мільйонів гривень на виконання умов меморандуму. Отож, станом на сьогодні територіям, які приймають сміття зі Львова, обласна рада спрямувала 21 мільйон гривень, а Львівська міська рада – 11 мільйонів гривень».

Як інформував «ЩЛ», сьогодні, 13 липня, Львівська обласна рада ухвалила «Програму заходів для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у Львові».

dailylviv.com

До теми

12:48 9 грудня 2021 р.

На Львівщині поліція 11-12 грудня перевірятиме документи і зброю мисливців

У зв’язку із початком сезону колективного полювання на парнокопитних тварин 11 та 12 грудня правоохоронці Львівщини у складі мобільних груп проводитимуть рейди мисливськими угіддями.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу