Львівська митниця зобов’язалася сприяти волонтерам та учасникам АТО

20:12 3 березня 2015 р.


Фото: скріншот зі сторінки прес-центру Львівського обласного управління Державної фіскальна служба України

Як повідомили у вівторок у прес-центрі обласного управління Державної фіскальна служба України, Львівська митниця ДФС та представники громадських організацій підписали Меморандум про співпрацю.

Львівська митниця ДФС та представники громадських організацій підписали Меморандум про співпрацю» – повідомили у вівторок у прес-центрі обласного управління Державної фіскальна служба України, конкретизуючи при цьому:

«Сьогодні, 3 березня, в адміністративному приміщенні Львівської митниці ДФС начальник обласної митниці Микола Горобинський та керівники «Львівської обласної організації української спілки ветеранів Афганістану», громадської організації «Українська спілка інвалідів Афганістану, локальних війн, збройних сил та загального захворювання у Львівській області» підписали Меморандум про співпрацю. Метою Меморандуму є організація широкої співпраці в межах чинного законодавства щодо поліпшення координації дій у наданні допомоги тим, хто її потребує, зокрема, ветеранам Афганістану, військовим учасникам АТО.

Пріоритетними напрямами діяльності будуть консультування та формування узгоджених дій, спрямованих на покращання якості співпраці і досягнення цілей цього Меморандуму, боротьба з «нечистими на руку» громадянами, які прикриваються волонтерською діяльністю, а також виявлення фактів зловживання з боку чиновників. Учасники зустрічі також акцентували увагу на тому, що за останній час завдяки керівництву ДФС є позитивні зміни в роботі з волонтерами.

Зокрема, під час однієї з селекторних наради під головуванням заступника Голови ДФС України Анатолія Макаренка всі пропозиції волонтерів було враховано, вони мають практичне застосування.

Визначено відповідальних осіб на митницях та декларантів, які безкоштовно декларують товари для волонтерів, консультації проводяться в будь-який час. Тож підписання такого Меморандуму є вагомим кроком в активізації надзвичайно важливого для держави напряму розбудови громадянського суспільства».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу