Львівська міськрада продовжила до 10 вересня курсування експрес-автобуса

11:24 5 липня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Проїзд в експрес-автобусі «Аеропорт – Залізничний вокзал» і надалі коштуватиме 20 гривень.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в четвер, 5 липня: «Дію автобусного маршруту сполученням «Аеропорт – Залізничний вокзал» продовжено до 10 вересня. Автобус й надалі курсуватиме щогодини. Перший рейс – о 10.30 з аеропорту, а останній – о 20.30 теж з аеропорту. Вартість проїзду – 20 гривень».

Заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко доповнив: «Вказівники на зупинках є, в «Google»-маршрутизаторах інформація є, в ТІЦах інформація є. З понеділка буде ще додаткове ознакування», – повідомив

У міськраді також нагадали: «На прохання керівництва Львівського міжнародного аеропорту імені Данила Галицького управління транспорту ЛМР, після численних нарад та спільних зустрічей з ЛК «АТП-1» і представниками аеропорту, було прийнято рішення про відкриття тимчасового автобусного маршруту сполученням «Аеропорт – Залізничний вокзал». Маршрут запрацював з 10 квітня. Перший рейс – о 10.30 з аеропорту, а останній – о 20.30 теж з аеропорту. Відповідно, з вокзалу перший рейс буде о 11.00, а останній – о 20.00».

dailylviv.com

До теми

11:29 18 червня 2021 р.

Німеччина дозволила в'їзд українцям з 25 червня, які вакциновані за правилами EMA

Наразі це стосується тільки вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів (EMA - European Medicines Agency). Зазначається, що цей перелік може доповнюватися і розширюватися.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу