У Львівській міській раді закликають не купувати продукти в місцях стихійної торгівлі

13:14 29 грудня 2015 р.


Фото: lviv.vgorode.ua

У ЛМР наголошують: «Купуйте якісні продукти харчування на ринках та в стаціонарних об’єктах торгівлі».

«Як повідомляють у міському управлінні Держсанепідслужби, впродовж 2015 року кількість гострих кишкових захворювань зросла на 18%, порівняно з минулим роком. Відтак, Львівська міська рада закликає мешканців міста не купувати продукти харчування невідомого походження в місцях стихійної торгівлі та не наражатись на небезпеку, пов’язану з їх вживанням», – повідомили сьогодні, 29 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, де також поінформували:

«З настанням передноворічного періоду збільшується кількість місць стихійної торгівлі продуктами харчування на тротуарах вулиць міста. Покупці ігнорують застереження, що, придбані з рук, такі продукти не відповідають санітарним нормам: помилково вважаючи їх свіжішими і, водночас, дешевшими, вони нехтують власною безпекою та безпекою своїх близьких. 

У міському відділі торгівлі підкреслюють: «Несвідомі мешканці міста надають перевагу продуктам харчування, які реалізують із землі невідомі особи, не замислюючись над їхньою якістю та виробниками, умовами збереження та способами транспортування до місця реалізації. Не згадують вони і повідомлень у ЗМІ про гострі кишкові отруєння серед тих осіб, які вживали продукти, придбані на стихійних ринках, вважаючи що з ними цього не трапиться». 

Тож, аби не зіпсувати згадку про Новий рік та Різдвяні свята, необхідно бути особливо обережними у виборі продуктів харчування та пам’ятати про дотримання таких рекомендацій: не проводити закупівлю продуктів у невстановлених місцях торгівлі;

звертати особливу увагу на умови реалізації та зберігання продуктів, наявність документів про їхню якість.

«Купуйте якісні продукти харчування на ринках та в стаціонарних об’єктах торгівлі. Адже якщо ніхто не купуватиме товари на стихійних ринках – то відповідно й останні зникнуть», – додають у відділі торгівлі».

dailylviv.com

До теми

23:46 25 травня 2022 р.

Під час вечірньої повітряної тривоги українські винищувачі збили дві ракети рф

25 травня окупанти продовжували обстрілювати територію України крилатими ракетами. Під час вечірньої повітряної тривоги, яка пролунала в Україні орієнтовно о 20.00, українські винищувачі збили дві крилаті ракети.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу