Львівщина – серед лідерів у Всеукраїнських рейтингах розвитку, – ЛОДА

13:40 2 липня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Згідно з рейтингами бізнес-видання «Ділова столиця», періодичного видання «Вісник-рейтинг», а також рейтингового агентства «Єврорейтинг» Львівська область – у першій п’ятірці».

Про це повідомили в понеділок, 2 липня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації. Директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів зазначив: «Не може не тішити те, що Львівщина в черговий раз у лідерах по даних загальноукраїнських рейтингах. Це результат роботи кожного свідомого мешканця області, а також тих структур та органів, діяльність яких спрямована на покращення життя людей та інвестиційну активність регіону. Тут варто хоча б згадати роботу офісу супроводу інвестора у Львівській ОДА, який торік здійснював постійний супровід понад 400 інвестиційних проектів, база інвестиційних об’єктів складала понад 700 земельних ділянок та площ, на яких раніше розташовувались промислові та інші споруди. І як наслідок – соціально-економічний ефект від залучених інвестицій ми бачимо сьогодні».

В облдержадміністрації також розповіли: «Бізнес-видання «Ділова столиця» оприлюднило щорічний рейтинг діяльності голів облдержадміністрації, де Львівщина посідає друге місце. Як і торік, рейтинг склали, враховуючи показники мирних регіонів (без окупованого Криму окупованого і наполовину Донбасу) за перший квартал поточного року за 20 суспільно значущими критеріями».

«Одним з головних успіхів Львівщини у першому кварталі стало друге місце після Києва за припливом прямих іноземних інвестицій на душу населення. Звичайно, протягом року можуть поліпшити свої показники багато регіони, але і Львівщина не зупиняється на досягнутому і приваблює все нових інвесторів. Зокрема, у Буському районі в травні вже почалося будівництво Кооперативного молокопереробного заводу, інвесторами якого виступили уряд Канади і виробники молока. Збирається збільшити обсяг видобутку нафти на Львівщині і британська компанія Cadogan Petroleum», – йдеться у повідомленні «Ділової столиці».

«Крім того, Львівщина увійшла в четвірку кращих регіонів за динамікою чисельності штатних працівників (зростання на 1,8%) та загальної площі прийнятих в експлуатацію квартир на 1000 жителів, а також у п’ятірку регіонів з найкращою динамікою промисловості (зростання на 8,7%), роздрібної торгівлі (зростання на 9,7%), реальних зарплат (зростання на 11,9%) і найнижчим рівнем безробіття населення працездатного віку (за методологією МОП). Згідно з рейтингом інвестиційної ефективності областей за перший квартал 2018 року агентства «Єврорейтинг», Львівщина посідає третє місце серед інших областей України. попередні позиції Львівської області – у першому кварталі 2017 року – четверте місце, 2017 рік – сьоме», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Серед критеріїв та переліку показників, використаних у дослідженні: капітальні інвестиції, іноземні інвестиції, роботи на душу населення, а також заробітна плата, введення житла в експлуатацію, працевлаштування безробітних та послуги. П’яте місце серед інших областей країни займає Львівщина у рейтингу періодичного видання «Вісник-рейтинг». Відтак, серед позитивів, які відмітило видання у нашій області видання – нове житло, демографія, а також капітальні інвестиції», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу