Львівщина отримала з державного бюджету 4,8 млн. гривень

14:00 6 вересня 2017 р.

До обласного бюджету Львівщини надійшла зі спеціального фонду державного бюджету субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 4,8 млн. гривень.

Ці кошти, відповідно до урядової постанови, спрямують на капітальний ремонт Поморянського професійного ліцею  в сумі 0,1 млн. гривень, придбання комп’ютерного, технологічного обладнання та оргтехніки для державного професійно-технічного навчального закладу «Новороздільський професійно-технічний ліцей будівництва та побуту» – 0,1 млн. гривень, а для Перемишлянського професійного ліцею – 0,1 млн. гривень, на капітальний ремонт Львівського геріатричного пансіонату – 0,5  млн. гривень, а також на капітальний ремонт приміщень і закупівлю комп’ютерного, технічного та медичного обладнання для Львівської обласної клінічної лікарні – чотири мільйони гривень. Про це повідомили сьогодні, 6 вересня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також запевнили: «Всього з початку року на фінансування вищезазначених заходів для цих бюджетних установ спрямовано кошти в сумі понад 10 мільйонів гривень, що становить 94 відсотки до річних призначень».

dailylviv.com

До теми

13:29 18 січня 2022 р.

Водійка трамваю у Львові загасила загорання у зустрічному вагоні

Через різке погіршення погодних умов учора, 17 січня, близько 18:30 на просп. Червоної Калини біля Верхнього Шувару, внаслідок потрапляння вологи у елементи високовольтного містка у трамвайному вагоні №1165 сталось загоряння.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу