Львівщина отримала від митників найбільше коштів на ремонт доріг

17:55 4 січня 2017 р.

В облдержадміністрації запевнили, що у 2016 році Львівщина продемонструвала найкращий показник зі залучення коштів на ремонт доріг, які надійшли від перевиконання митних надходжень.

Про це повідомила сьогодні, 4 січня, заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак, яка також конкретизувала: «На автомобільні дороги області вдалось залучити близько 900 мільйонів гривень. Загалом частка Львівщини із загальних надходжень від експерименту на митниці склала майже 40%».

В облдержадміністрації також розповіли: «Загальна сума надходжень від митних платежів на території регіонів України, де діяв експеримент, становить 2,25 млрд. гривень. Зокрема, у Києві – 597 мільйонів гривень (26,5%), Чернівецькій області – 316 мільйонів гривень (14%), Одеській – 300 мільйонів гривень (13,3%) та Волинській областях – 167 мільйонів гривень (7,4%)».

Про це повідомили сьогодні, 4 січня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також наголосили, що «таких результатів із залучення коштів Львівщині вдалось досягти, насамперед, завдяки подолання корупції на митниці», а також нагадали: «2015 року Президент України підписав Закон, згідно із яким ремонт доріг державного значення у чотирьох областях здійснюватиметься за рахунок 50% коштів, які надійшли від перевиконання загального обсягу митних платежів. Експеримент, окрім Львівської, запроваджено у Волинській, Чернівецькій та Одеській областях».

dailylviv.com

До теми

16:32 15 січня 2021 р.

ЛКП «Лев» відновило роботу і збільшило зону обслуговування. Графік виїзду бригади ловців

ЛКП «Лев» завершує плановий цьогорічний карантин уже сьогодні, 15 січня, та повноцінно відновлює свою роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин на території Львівської МТГ та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу