Львівщина отримала субвенцію на пільги й субсидії

16:30 21 червня 2018 р.

В облдержадміністрації запевнили: «З державного бюджету перераховано Львівської області субвенцію в сумі 355,7 млн. гривень».

У прес-службі Львівської ОДА повідомили в четвер, 21 червня: «Відповідно до вимог діючого законодавства субсидії громадянам в оплаті за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги надаються за встановленими соціальними нормативами з подальшим їх перерахунком до фактично спожитих обсягів. Станом на 15 червня такий перерахунок здійснили 593 житлово-комунальні підприємства з 688, та визначено обсяг невикористаних субсидій у сумі 451,8 млн. гривень.

«На цю суму зменшено заборгованість бюджету перед енергопостачальними організаціями. Крім цього, 59,5 тисяч одержувачам субсидій, які забезпечили економію в еквіваленті 150 кіловат електроенергії або 100 кубів газу, протягом двох місяців від початку нового опалювального сезону буде спрямовано 36,6 млн. гривень, як це було в 2017 році», – поінформували також в облдержадміністрації.

«З державного бюджету області перераховано субвенцію в сумі 355,7 млн. гривень, яка спрямована підприємствам-постачальникам теплової енергії в сумі 5,1 млн. гривень, природного газу – 346,1 млн. гривень та підприємствам, які надають послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій вивезення побутового сміття і рідких нечистот (ЖЕК, ОСББ, ЖБК) – 4,5 млн. гривень. Це дало можливість погасити заборгованість із згаданих послуг на 55%. Решту заборгованості буде погашено в липні поточного року», – повідомили також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

17:04 1 грудня 2021 р.

1400 укриттів нанесли на інтерактивну карту Львова, щоб рятуватися у надзвичайних ситуаціях (відео)

На Геопорталі Львова створили інтерактивну карту, куди наносять доступні для містян укриття у разі виникнення надзвичайної ситуації. Наразі туди нанесли уже близько 1400 адрес, і ця робота триває.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу