Львівщина отримала стабілізаційну дотацію та освітню субвенцію

12:00 27 грудня 2016 р.

Відповідно до розпорядження голови Львівської ОДА, бюджетам міст та районів області перераховано додатково отримані з державного бюджету стабілізаційну дотацію в сумі 20,4 млн. гривень, а також освітню субвенцію – 26,6 млн. гривень

Про це повідомив сьогодні, 27 грудня, директор департаменту фінансів Львівської облдержадміністрації Олег Демків. За його словами, розпорядженням голови Львівської ОДА передбачено спрямувати зазначені кошти виключно на оплату праці працівників установ, що фінансуються з місцевих бюджетів.

Чиновник наголосив: «Вищезазначені кошти разом із наявним фінансовим ресурсом місцевих бюджетів дозволять забезпечити виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ у поточному році».

Про це повідомили сьогодні, 27 грудня, в прес-службі Львівської ОДА. 

dailylviv.com

До теми

16:37 26 січня 2021 р.

У Львівській області обмежили рух для великогабаритного транспорту

На трасі Ковель-Жовква між с. Тудорковичі – с. Хоробрів Сокальського району Львівської області, у зв’язку із сніговими переметами, для забезпечення роботи снігоочисної техніки обмежено рух для великогабаритного транспорту.

Рубрика: Ситуації

12:24 26 січня 2021 р.

"Компанія Астра" у Львові по 300 годин розглядала скарги на ліфти

З 10 січня 2021 року «Гаряча лінія» міста Львова припинила свою співпрацю з обслуговуючою організацією ПП «Компанія Астра». Причиною такого рішення стала неякісна робота по зверненнях мешканців щодо роботи ліфтів впродовж останніх шести місяців.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу