Львівщина отримала на виплату державних допомог 276,5 млн. гривень

14:15 7 вересня 2017 р.

В облдержадміністрації запевнили: «Транш повністю передали місцевим бюджетам для спрямування за призначенням».

У Львівській облдержадміністрації повідомили сьогодні, 7 вересня: «Львівщина отримала з державного бюджету черговий транш субвенції на виплату державної допомоги. Виплати скерують сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу в сумі 276,5 млн. гривень. Транш повністю передали місцевим бюджетам для спрямування за призначенням».

«А з початку року обсяг субвенції на цю мету становить 2793,7 млн. гривень, що більше порівняно з відповідним періодом минулого року на 274,7 млн. гривень або 10,9 відсотка. Зазначені кошти в повному обсязі забезпечують виплату допомог одержувачам у вересні поточного року», – поінформували також у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

16:48 25 січня 2022 р.

У Львові військовий вишкіл розпочали з працівників стратегічних підприємств

Сьогодні кілька десятків працівників львівських підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста, відновлювали свої навики володіння зброєю. Навчання провели ветерани російсько-української війни разом з учасниками одного з львівських стрілецьких клубів.

Рубрика: Ситуації

14:06 25 січня 2022 р.

Нові обмеження через коронавірус на Львівщині: почнуть зі шкіл

У зв’язку із збільшенням хворих на коронавірус обласна комісія ТЕБ І НС сьогодні прийматиме рішення щодо посилення карантинних обмежень. Зокрема, від завтра усі заклади освіти, окрім дошкільних, мають перейти на дистанційну форму навчання.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу