Львівщина отримала 316 мільйонів гривень на пільги й житлові субсидії

19:20 28 серпня 2017 р.

В облдержадміністрації запевнили: «Львівщина отримала субвенцію з державного бюджету в сумі 316 мільйонів гривень на проведення розрахунків за надані населенню пільги і житлові субсидії за послуги тепло- та газопостачання».

Про це повідомили сьогодні, 28 серпня, у Львівській обласній державній адміністрації, де також поінформували: «Із загальної суми отриманої субвенції відшкодування за надані пільги та субсидії наданих населенню за послуги теплопостачання складають 33,4 млн. гривень, а за природний газ - 282,9 млн. , де також поінформували. Таке рішення прийняте відповідно до спільних протокольних рішень підготовлених та узгоджених департаментом фінансів з комунальними підприємствами-надавачами послуг теплопостачання, а також постачальниками і транспортувальниками природного газу».

Здійснення розрахунків у спосіб узгодження спільних протокольних рішень дало можливість комунальним підприємствам-надавачам послуг теплопостачання та природного газу отримати відшкодування за надані пільги та субсидії населенню. Проведення таких взаєморозрахунків значно покращило становище в комунальній галузі для комфортного проходження опалювального періоду», – запевнили також у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

15:18 31 жовтня 2020 р.

На Львівщині 42-річний чоловік потрапив під поїзд

30 жовтня у Буське відділення поліції надійшло повідомлення про те, що близько 17.00 у селі Задвір’я неподалік залізничної станції поїзд смертельно травмував людину.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу