Львівщина отримала 259,8 млн. гривень субвенції

12:15 9 липня 2018 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: owoman.com.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державних допомог в сумі 259,8 млн. гривень».

Про це повідомили в понеділок, 9 липня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Фінансовий ресурс повністю передали місцевим бюджетам. Ці кошти забезпечать у повному обсязі виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, також виплату допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю першої групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку, за липень поточного року. З початку року на цю мету з державного бюджету місцевим бюджетам перехували субвенцію в сумі 2105,1 млн. гривень».

dailylviv.com

До теми

11:29 18 червня 2021 р.

Німеччина дозволила в'їзд українцям з 25 червня, які вакциновані за правилами EMA

Наразі це стосується тільки вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів (EMA - European Medicines Agency). Зазначається, що цей перелік може доповнюватися і розширюватися.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу