Львівщина – на п’ятому місці в країні зі забезпеченості роботою

12:30 9 липня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

Директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк запевнив під час звіту про роботу центру зайнятості упродовж січня-червня 2018 року, який відбувся в межах апаратної наради у Львівській ОДА: «Львівщина – серед лідерів в Україні із забезпеченості роботою».

Про це повідомили в понеділок, 9 липня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Відтак, Львівська область займає 5 місце серед інших областей України за рівнем забезпеченості роботою».

Василь Барилюк зазначив: «Що стосується реалізації активної політики зайнятості, зокрема забезпеченості роботою, то в Україні у нас п’ятий показник. А це – 23 тисячі 400 осіб, які за півроку отримали місце праці. Окрім того, 70% працевлаштовуються у так званий «пошуковий період», до восьмого дня перебування у центрі зайнятості: молодь – 9,8 тисячі; мешканці села - 9,9 тисячі; соціально вразливі -  5,7 тисячі;
особи з інвалідністю – 0,3 тисячі; учасники АТО – 0,2 тисячі. Також влаштовано чім тисячіяч осіб осіб зі статусом безробітного».

dailylviv.com

До теми

08:54 24 червня 2021 р.

Пекельна спека: у Львові горять автомобілі

Учора близько опівдня два екіпажі патрульних 3 батальйону майже одночасно виявили загоряння транспортних засобів в Залізничному та Сихівському районах Львова.

Рубрика: Ситуації

17:46 23 червня 2021 р.

Львівська міськрада побачила, що Концерн РРТ, як кажуть віряни УГКЦ, грає дурня

У Митрополичих садах у радянський час була радіовежа, розміщена на трьох сотках землі. Її завданням було перешкоджати "західним радіоголосам". Вежу вже розібрали, а її обладнання забрати звідти забули.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу