Львівщина – лідер із будівництва доріг, – міністр

10:24 30 червня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян запевнив в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі «ZIK»: «У 2016 році Львівщина зайняла лідерські позиції щодо ремонту та будівництва доріг».

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян розповів також в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі «ZIK»: «Найкращі результати по ремонту й будівництву доріг у 2016-му році показувала Львівська область. Вже у 2017-му році долучилася Одеська область і низка інших областей. Тому можна було з гордістю говорити, що у нас є не одна область, а п’ять-сім областей, які активно працюють із дорогами».

Міністр також запевнив: «Завдяки Дорожньому фонду кожна область відтепер самостійно вирішує, які дороги ремонтувати. На державному рівні ми затвердили п'ятирічну стратегію розвитку автомобільних мереж України. Розуміючи те, що кожна область розробляє таку ж стратегію, ми йдемо маршрутним принципом і робимо дороги не там, де заманеться, а там, де є найбільший вантажопотік. Багато областей це зробили й активно використовують свої кошти. Сподіваюся, що і ті області, які відстають, теж активно включаються у процес».

Про це повідомили в суботу, 30 червня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також поінформували: «У 2016 році на Львівщині відремонтували 509 кілометрів  доріг, у 2017 – понад 600 кілометрів».

dailylviv.com

До теми

08:54 24 червня 2021 р.

Пекельна спека: у Львові горять автомобілі

Учора близько опівдня два екіпажі патрульних 3 батальйону майже одночасно виявили загоряння транспортних засобів в Залізничному та Сихівському районах Львова.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу