«Львівавтодор» з’єднає дві вулиці

16:48 10 серпня 2018 р.

  • 0
  • 630

Виконавчий комітет ЛМР ухвалив два рішення про надання функцій замовника ЛКП «Львівавтодор» на проектування та будівництво об’єкта дорожнього господарства Львова.

Про це повідомили в п’ятницю, 10 серпня, в прес-службі Львівської міськради. Начальник управління інженерного господарства ЛМР Олександр Одинець доповів: «Пропонуємо надати «Львівавтодору» функції замовника на проектування та будівництво об’єкта «Будівництво проектованої дороги від вулиці Пластової до вулиці Творчої» та «Капітальний ремонт вулиці Данила Апостола (від будинку №9а до вулиці Генерала Курмановича) у промзоні «Сигнівка». Відповідно до прийнятих рішень, «Львівавтодор» має отримати вихідні дані для проектування, розробити у ліцензованих проектних організаціях та затвердити у встановленому порядку проектно-кошторисну документацію об’єктів, та здійснити відповідні роботи».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:00 14 серпня 2018 р.

На Львівщині ремонтують дорогу Красне-Чемеринці

Керівник департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв'язку Львівської ОДА Роман Кокотайло запевнив: «Ми розпочали ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С140206 Красне-Чемеринці».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 210

10:30 14 серпня 2018 р.

Адмінкомісія міськради оштрафувала 15 львів’ян

У вівторок, 14 серпня, на засіданні адміністративної комісії при виконавчому комітеті ЛМР щодо правопорушення законодавства про охорону історичної спадщини розглянули 17 протоколів щодо незаконних дій на об’єктах культурної спадщини Львова в центральній частині міста (встановлення пластикових вікон/дверей замість дерев’яних, тощо).

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 288