«Львівавтодор» планує повернути на початку вересня трамваї на вулицю Чернівецьку

16:30 21 серпня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Папітальний ремонт дороги на вулиці Чернівецькій і реконструкцію площі Двірцевої розпочнуть наступного року.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 21 серпня: «У Львові триває ремонтна кампанія з капітального та поточного ремонту доріг. На завершенні ремонтні роботи на вулиці Чернівецькій. Як повідомляють у ЛКП «Львівавтодор», на початку вересня планують завершити роботи і відкрити вулицю для проїзду трамваїв №1, №6 та №9».

«Ремонтні роботи на вулиці Чернівецькій розпочалися з 12 травня. Роботи виконує підрядна організація ТзОВ «Онур». Технічний нагляд здійснює французька компанії «Egis». Замовником робіт є ЛКП «Львівавтодор». Роботи проводяться за кошти Європейського банку. Вартість виконаних робіт становить близько 2,5 млн. євро», – поінформували також у міськраді.

Виклнувач обов’язків директора «Львівавтодору» Євген Калитич конкретизував: «Роботи ведуться на ділянці довжиною 325 метрів. Деякі роботи ми не виконували у зв’язку з тим, що на наступний рік планується реконструкція вулиці Чернівецької і ті роботи будуть виконуватися у межах нового проекту. На сьогоднішній день залишилося мало роботи: встановити 12 опор контактної мережі та вбудувати посадкову платформу. Зараз триває санітарне прибирання, шліфування колії, тобто дорога на 99% готова до експлуатації. Тому на початку вересня ми плануємо завершити всі роботи, що стосуються цього проекту».

Натомість представник ТзОВ «Онур» Олександр Добоні зазначив: «По проекту на цій ділянці було передбачено заміну трамвайних колій, трамвайної мережі та замощення ділянки плиткою. Також передбачено встановлення нових опор, контактної мережі, дренажної системи. Плануємо облаштувати нову посадкову платформу, а стару – відремонтувати та змонтувати нові павільйони».

«Ремонтні роботи на вул. Чернівецькій поділили на два етапи. Перший етап: у цьому році капітально відремонтують лише трамвайну колію. Другий етап: у 2018 році розпочнуть капітальний ремонт дороги на вулиці Чернівецькій і реконструкцію площі Двірцевої», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

21:05 22 жовтня 2020 р.

Завтра всі ЦНАП Львова працюватимуть до 19.00

Аби усі могли проголосувати на місцевих виборах, завтра, 23 жовтня, Центри надання адміністративних послуг м. Львова працюватимуть до 19.00 год, щоб видати готові паспорти громадян України усім, хто їх замовляв і має забрати.

Рубрика: Ситуації

09:06 22 жовтня 2020 р.

Уряд змінив межі одного з міст Львівщини

Уряд на засіданні схвалив проекти постанов Верховної Ради про зміну і встановлення меж семи населених пунктів. До цього часу межі цих міст були не встановлені та юридично не закріплені.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу