Львів ще не отримав з обласного бюджету 53,4 млн. гривень державної субвенції, – ЛМР

13:45 18 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: varianty.lviv.ua

Департамент гуманітарної політики Львівської міської ради готує звернення до голови Львівської ОДА щодо сприяння у терміновому перерахуванні в повному обсязі коштів субвенції, щоб виплатити ці допомоги мешканцям міста.

У департаменті гуманітарної політики Львівської міської ради повідомили сьогодні, 18 січня: «Львів ще не отримав з обласного бюджету 53,4 млн. гривень державної субвенції на виплату соціальних допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, тимчасової допомоги дітям, допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, особі, яка здійснює догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу. Місто готує відповідний лист до голови Львівської обласної державної адміністрації».

У департаменті гуманітарної політики ЛМР також зазначили: «Ці допомоги фінансуються за рахунок коштів субвенції з державного бюджету. Станом на 17 січня заборгованість із виплат цих допомог складає 53,4 млн. гривень. Ми зі свого боку вжили всі можливі заходи в межах своїх повноважень для вирішення цього питання. Тому звертаємось із листом до голови Львівської ОДА щодо сприяння у терміновому перерахуванні в повному обсязі коштів субвенції, щоб виплатити ці допомоги мешканцям міста».

Про це поінформували в прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини