Львів росіяни мали взяти за 21 день: прогноз зарубіжної розвідки

14:30 31 травня 2022 р.

Усі розвідки вважали, що українські військові протримаються від трьох до десяти днів. Найбільше - двадцять один день, але це вже включно з окупацією міста Лева.

Про це секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов сказав у розмові з журналістом "Укрінформу", пише Dailylviv.com

За його словами, коли почалася війна, в Україну ніхто не вірив. Всі розвідки вважали, що українські воєнні протримаються три, п’ять, сім днів, дехто давав десять днів. Найбільше давала одна з розвідок — двадцять один день, але це вже включно з територією міста Лева.

Тепер, після трьох місяців оборони, на 97-й добі, українським військовим, щоб втриматись на позиціях і відвоювати назад території, необхідне важке озброєння, артилерія, танки, літаки. Але Захід з цим не поспішає нібито через побоювання ескалації, бо тоді Україна зможе вдарити по території самої РФ.

"Ми почали отримувати зброю, допомогу. Не відразу, не в такій кількості і не такого, скажімо так, ґатунку, як би нам хотілося, але ми почали отримувати. На сьогоднішній день ситуація зрушила з мертвої точки. Звичайно, ми би дуже хотіли, щоб це було набагато швидше і більше. Але процес триває, ми отримуємо гармати М777, інші засоби ураження, процес іде. Ми б хотіли, щоб він пришвидшився", — сказав Данілов.

Після того як росіяни  отримали тут "теплий" прийом, коли вони вмилися кров’ю, то переважна більшість країн світу по-іншому стала дивитися на Україну.

Секретар РНБО сказав, що пришвидшити процес надання зброї заважають інтереси кожної окремої держави.

"У кожної країни свої інтереси в цій війні. Я хочу, щоб ми з вами  розуміли, коли західний світ говорить про демократію, про інші цінності, маємо на увазі, він дивиться, а що буде в нього на території, як його виборець на це все буде реагувати. Крім того, росіяни не сидять, склавши руки, вони так само працюють у цьому напрямку для того, щоб ми не отримували зброю. Тобто це великий такий процес, у який залучені майже всі країни світу. І завдяки тому, що наш президент кожного дня звертається до лідерів країн, до парламентів, ми маємо підтримку світу", — зазначив  Олексій Данілов.

Мешканці Львівщини більше занепокоєні воєнними загрозами, аніж переселенці

Кремль запланував створити в західних областях федеративну республіку Україна,- СБУ

Білоруські війська можуть прориватися в Україну вздовж польсько-українського кордону

 

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу