Львів не може купувати зброю: Садовий запропонував вихід

16:23 30 вересня 2023 р.

Фото до новини

Місто не має повноважень на закупівлю зброї, яка дуже потрібна на фронті.

Про це повідомила пресслужба ЛМР з посиланням на міського голову Львова Андрія Садового, пише Dailylviv.com.

Місто не має повноважень на закупівлю зброї, яка теж дуже потрібна на фронті. Відтак, якщо є бачення уряду, що частина ПДФО із доходів військових має передаватись у бюджет держави, то Львів це рішення підтримує, щоб більше зброї могли отримувати воїни, які виборюють свободу нашої держави. Про це розповів у своєму зверненні міський голова Львова Андрій Садовий.

«Останнім часом в суспільстві, і у Львові зокрема, йде дискусія: а як мають громади допомагати військовим? Простий приклад: в цьому році від ПДФО, це є податок на зарплати від військових, Львів отримає орієнтовно 1,8 млрд гривень. Натомість на наших військових ми плануємо витратити понад 2 млрд гривень. Це є кошти, які ми напряму перераховуємо. Це різне обладнання, устаткування, дрони, машини, які ми купуємо напряму та передаємо в військові частини.

Також є дискусія: а чи, можливо, частину коштів треба передати державі? Бо такий є запит від уряду. І йдуть дебати в різних громадах. Моя позиція чітка: місто не може купувати зброю, але зброю може купувати держава, уряд і може збільшити виробництво нашої української зброї. Тому позиція Львова дуже тверда і проста: ми готові частину нашого ПДФО, наших грошей віддати державі, щоб було більше зброї, і ми більше били ворога.

Вівторок-середа я був з візитом в Донецькій, Харківській областях. Спілкувався з нашими військовими дівчатами та хлопцями, які сьогодні там, на передовій. Це 80-та бригада, 125-та та 103-тя. Від громади міста привіз дрони. Взагалі ми цієї осені плануємо додатково передати понад дві тисячі дронів. Вони допоможуть нашим воякам бити ворога – це є наш пріоритет», - наголосив Андрій Садовий.

Нагадаємо, 20 вересня Садовий заявив, що вірить у те, що Patriot скоро будуть у Львові.

До теми

Замість дронів для ЗСУ держава інвестує у дорогу на приватний курорт, лижеролерну трасу, спортивну їдальню

Фонтани зачекають: Зеленський відреагував на скандали з видатками бюджетів

Начальник ЛОВА не має повноважень обмежити некритичні витрати тергромад Львівщини

Ректор Львівської політехніки придбав на аукціоні снаряди і відправив їх на фронт: що там написано

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів